Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA STUDIJAS SĀK „ERASMUS+” ĀRVALSTU STUDENTI NO UKRAINAS UN BALTKRIEVIJAS
LSPA STUDIJAS SĀK „ERASMUS+” ĀRVALSTU STUDENTI NO UKRAINAS UN BALTKRIEVIJAS Drukāt
Pirmdiena, 08 februāris 2016 17:00

Erasmus 2016 UK BK 2

8.februārī LSPA, jaunās „Erasmus+” mobilitātes programmas ietvaros, studijas sākuši astoņi studenti no Baltkrievijas Valsts fiziskās kultūras universitātes Minskā un Ukrainas Fiziskās audzināšanas un sporta universitātes Kijevā. Visi apmaiņas studenti Latvijā viesojas pirmo reizi.

Uzsākot studijas mūsu Akadēmijā, ārvalstu studenti tikās ar saviem docētājiem, kuri līdz šā gada 30.jūnijam nodrošinās viņiem studiju procesu LSPA kvalifikācijā „Sporta veida vecākais treneris”, 3.kursa līmenī. Studiju procesā iekļauta arī sešu nedēļu treneru prakse Latvijas sporta skolās.

Erasmus 2016 UK BK

Sadarbība ar Ukrainas un Baltkrievijas vadošajām sporta izglītības iestādēm notiek pateicoties „Erasmus+” programmas projektam (Līguma Nr. 2015-1-LV01-KA107-013377), kuru finansē Eiropas Padome. Šī projekta koordinators ir Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija. Projekta finansējums - 91 690,00 EUR.

Noslēgtie Starpaugstskolu sadarbības līgumi paredz 2015./16. studiju gadā, pavasara semestrī, uz 5 mēnešiem mūsu akadēmijā uzņemt 8 bakalaura programmas treneru kvalifikācijas studentus. Šajā studiju gadā arī divi LSPA docētāji dosies mobilitātes programmā uz Kijevu, lai lasītu lekcijas ukraiņu un baltkrievu studentiem, kā arī divi docētāji no šīm valstīm ieradīsies mūsu augstskolā lekciju lasīšanai treneru kvalifikācijas studentiem.

Jau ziņots, ka no šā gada 1. jūnija Latvijas augstskolas, tostarp LSPA, «Erasmus+» var īstenot mobilitātes ne tikai Eiropas Savienības (ES) valstīs, ES kandidātvalstīs un Eiropas Ekonomiskās zonas valstīs, bet arī tādos pasaules reģionos kā Āzija, Ziemeļamerika, Latīņamerika, Dienvidāfrika un Rietumbalkāni.

Izglītības un zinātnes ministrija ir atbildīgā institūcija par Erasmus+ programmas īstenošanu Latvijā, savukārt  Valsts Izglītības attīstības aģentūra un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra  nodrošina  programmas ieviešanu.

Plašāka informācija par Erasmus+ pieejama Erasmus+ mājaslapā un VIAA mājaslapā.

Informāciju sagatavoja:
Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas
sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv