Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes GODALGOTAIS OLIMPIETIS MĀRTIŅŠ PĻAVIŅŠ IEGUVIS BAKALAURA GRĀDU SPORTA ZINĀTNĒ
GODALGOTAIS OLIMPIETIS MĀRTIŅŠ PĻAVIŅŠ IEGUVIS BAKALAURA GRĀDU SPORTA ZINĀTNĒ Drukāt
Sestdiena, 06 februāris 2016 23:58

Plavins Martins izlaidums 2016Piektdien – 5.februārī, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju (LSPA) absolvēja Olimpiskās bronzas medaļas ieguvējs pludmales volejbolā (Londona, 2012) Mārtiņš Pļaviņš. Studējot LSPA, Mārtiņš ieguva bakalaura grādu "Sporta zinātnē" un divas kvalifikācijas - pludmales volejbola vecākais treneris un vadītājs sporta jomā. 

Mārtiņš norādīja, ka šobrīd plāno piedalīties pasaules kausa posmos pludmales volejbolā, lai kvalificētos vasarā gaidāmajām Olimpiādes spēlēm (Riodežaneiro, 2016), tomēr paralēli nodevās studijām Akadēmijā: „Kā mēs visi zinām, sportista karjera nav mūžīga, un tā kā savu dzīvi bez sporta, pagaidām, nevaru iedomāties, tad zināšanas, kas vajadzīgas trenerim, man noteikti noderēs.”

Kā pozitīvāko LSPA studijās vērtēju to, ka mums bija iespēja visu teoriju pārbaudīt praksē un to, ka mēs iemācījāmies iemācīt to citiem. Ceru, ka tas man palīdzēs būt ne tikai par gudru treneri, bet arī par treneri, kurš var parādīt saviem audzēkņiem, kā pareizi izpildīt dotos uzdevumus. Ieguvu arī atbildes uz maniem jautājumiem, kas sākās ar “Kāpēc?”. Piemēram, kāpēc ir pareizi jāēd, vai kāpēc ir jāiesildās vai jāatsildās? Un tādi jautājumi man bija ļoti daudz,” savā studiju pieredzē dalījās Mārtiņš un pateicās visiem LSPA docētājiem par pacietību un gūtajām zināšanām.

Mārtiņš Pļaviņš studijas LSPA sāka 2009.gadā, un noslēdza tās ar bakalaura darbu "Augstas kvalifikācijas pludmales volejbolistu vispārīgā fiziskā sagatavotība", kuru vadīja LSPA Sporta spēļu katedras docents volejbola specializācijā Vladimirs Lapiņš.

Pļaviņš LSPA studēja pēc individuāla mācību plāna, kas paredz iespēju studiju programmu apgūt divas reizes ilgākā laika posmā nekā to nosaka studiju programmas nolikums. Šādi LSPA atbalsta augstas klases sportistus, lai pēc aktīvo sporta gaitu beigām, viņi ar savu pieredzi paliek nozarē un savas zināšanas nodod tālāk jaunajiem talantiem.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv