Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA SADARBOSIES IEKŠLIETU MINISTRIJAS SPECIĀLISTU FIZISKĀS SAGATAVOŠANAS NODROŠINĀŠANĀ
LSPA SADARBOSIES IEKŠLIETU MINISTRIJAS SPECIĀLISTU FIZISKĀS SAGATAVOŠANAS NODROŠINĀŠANĀ Drukāt
Ceturtdiena, 28 janvāris 2016 10:43

LSPA IMLai pilnveidotu Iekšlietu ministrijas (IeM) amatpersonu, ar speciālajām dienesta pakāpēm, dienesta pienākumu izpildei nepieciešamo fizisko sagatavošanu un piesaistītu dienestam Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) rekomendētos studentus – augsta līmeņa profesionālos sportistus, LSPA rektors Jānis Žīdens un iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis, šā gada 12.janvārī, parakstījuši sadarbības līgumu.

Vienošanās starp LSPA un IeM paredz, ka Akadēmijas sporta speciālisti  regulāri tiksies ar IeM Veselības sporta centra sporta instruktoriem, lai nodrošinātu savstarpēju pieredzes apmaiņu, prezentētu jaunākos LSPA veiktos sporta zinātnes pētījumus un nodrošinātu ministriju ar metodiski izglītojošajiem sporta materiāliem.

Saskaņā ar noslēgto līgumu, Akadēmija rekomendēs un iesaistīs mācību spēkus un studentus ministrijas sporta aktivitātēs  - organizētās sacensībās, pasākumos, apmācībās, kas saistītas ar izglītošanu sporta jomā.

Savukārt ministrija izvērtēs iespēju piesaistīt dienestam Akadēmijas rekomendētos studentus – augsta līmeņa profesionālos sportistus, kuru sniegumus izvērtēs ne retāk kā reizi gadā, organizējot abpusējas tikšanās.

Līgums ir spēkā līdz 2016.gada 31.decembrim, un tā izpildi no ministrijas puses nodrošinās IeM Veselības un sporta centrs.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv