Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes ŠOGAD LSPA ZIEMAS NOMETNĒS SLĒPOS 220 STUDENTI
ŠOGAD LSPA ZIEMAS NOMETNĒS SLĒPOS 220 STUDENTI Drukāt
Sestdiena, 06 februāris 2016 14:26

Sleposana 2015 1

Janvāra noslēdzošā nedēļa LSPA studentiem zīmīga ne tikai ar sesijas notikumiem, bet arī ar  ikgadējo Slēpošanas katedras ziemas nometņu organizēšanu Ērgļos. Laikā no 24.janvāra līdz 28.februārim, studiju programmas ietvaros, Ērgļos notiks 4 ziemas nometnes ar mērķi studentiem iemācīt slēpošanas prasmes un nometņu mācību.

Pirmā nometne Ērgļos risināsies no 24. – 29.janvārim. To apmeklēs 3.kursa neklātienes studenti, kuri studē programmā „Sporta zinātne”.

No 15. – 21.februārim nometni apmeklēs 3.kursa klātienes studenti programmā „Sporta zinātne”.

No 22. – 24.februārim ziemas nometne notiks fizioterapijas 1.kursa studentiem.

Savukārt no 26.– 28.februārim Ērgļos notiks Rekreācijas kvalifikācijas nometne visiem specializācijā iesaistītajiem studentiem.

4.kursa students Reinis ONZULS: „Labākais LSPA notikums, viennozīmīgi, ir slēpošanas nometne, kurā varējām izbaudīt atpūtu no ikdienas stresa. Ērgļos bija sajūta, ka esi nonācis citā pasaulē, atslēdzies no ikdienas darbiem un ļaujies slēpošanai un sniegam. Un mūsu grupas saliedēšanās bija vienreizēja!”

LSPA 2015.gada absolvents Artūrs KALNIŅŠ: „Manā uztverē labākie sporta notikumi akadēmijā neapšaubāmi ir LSPA rīkotās nometnes. Šīs nometnes nav tikai sporta pasākums, bet arī piedzīvojums, ko studenti atcerēsies visu savu dzīvi. Tas ir arī lielisks kursa saliedēšanās pasākums. Tieši nometnes ir laiks, kad visi studenti iepazīst viens otru un no kolēģiem veidojas par draudzīgu, saliedētu un vienotu kolektīvu. Nometnes ir notikumi, kuros studenti smeļas pozitīvas emocijas un gūst impulsu arvien vairāk iegrimt sporta dzīvē.”

LSPA ziemas nometņu bāzes vieta jau tradicionāli atrodas Ērgļu arodvidusskolas viesnīcā.

LSPA mājaslapas iekštīklā (lspa.lv) Jūs atradīsiet visu nepieciešamo informāciju un metodiskos norādījumus studijām nometnē  klātienes un neklātienes 3.kursa studentiem, kā arī metodiskos norādījumus un vērtēšanas kritērijus fizioterapijas studentiem, studiju kursā "Cikliskie sporta veidi – Distanču slēpošana". Neaizmirstiet apskatīt arī metodisko materiālu par nometņu projektu veidošanu.

Sleposana 2015

LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv