Uz sākumu Jaunumi Studentiem "RĪGAS MIKROAUTOBUSU SATIKSME" AICINA LSPA IZCILNIEKUS PIETEIKTIES PROGRAMMAI "ATBALSTS IZGLĪTĪBAI"
"RĪGAS MIKROAUTOBUSU SATIKSME" AICINA LSPA IZCILNIEKUS PIETEIKTIES PROGRAMMAI "ATBALSTS IZGLĪTĪBAI" Drukāt
Pirmdiena, 18 janvāris 2016 04:41

Rigas Satiksme mikrobussArī šogad ikviens valsts augstskolas dienas nodaļas bakalaura un maģistra programmas students var pieteikties pilnsabiedrības "Rīgas mikroautobusu satiksme" (RMS) atbalsta programmai "Atbalsts izglītībai", lai pusgadu varētu bez maksas braukt RMS transportā.

Projektu "Atbalsts izglītībai" uzņēmums īsteno jau otro gadu. Pieteikties atbalsta programmai studenti var, ja studē valsts augstskolā dienas nodaļā bakalaura vai maģistra programmā un vidējā atzīme iepriekšējā mācību semestrī ir vismaz 9,5 balles. Ikviens valsts augstskolas students, kurš atbilst minētajiem kritērijiem, varēs pusgadu braukt RMS minibusos bez maksas.

Studenti izcilnieki aicināti ierasties RMS birojā, līdzi ņemot personu apliecinošus dokumentus, izziņu par izcilnieka sekmēm iepriekšējā mācību semestrī un personalizēto e-talonu. Uzņēmumā papildinātais e-talons darbosies no šā gada 1.janvāra līdz 31.jūlijam.

Nākamajam atbalsta programmas periodam izcilnieki varēs pieteikties no 1.augusta. Bez maksas braukt minibusos varēs no 1.augusta līdz 31.janvārim.

Studentiem izcilniekiem, kuri jau 2015./2016.gada pirmajā semestrī saņēma atbalstu, bez maksas var braukt līdz 31.janvārim.

Detalizētāka informācija par atbalsta programmu "Atbalsts izglītībai" ir pieejama RMS mājaslapā www.rigasmikroautobusi.lv.

Plašāka informācija:
Maija Lazdiņa
pilnsabiedrības Rīgas mikroautobusu satiksme
sabiedrisko attiecību speciāliste
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
Tālr.: +371 29431754

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv