22. JANVĀRIS - SEMINĀRS SPORTA TRENERIEM PAR JAUNO SPORTISTU FIZISKĀS SAGATAVOTĪBAS SEKMĒŠANU Drukāt
Svētdiena, 03 janvāris 2016 05:04

Seminars bilde 220116Piektdien - 22. janvārī, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) Profesionālās pilnveides un mūžizglītības centrs organizē semināru par jauno sportistu fiziskās sagatavotības sekmēšanu ar jogas pielietojuma palīdzību, kā arī analizēs jautājumus par balsta kustību aparāta struktūru. Semināram jāpiesakās līdz 21. janvārim.

2016.gada 22.janvārī  
SEMINĀRS TRENERIEM
JAUNO SPORTISTU FIZISKĀS SAGATAVOTĪBAS SEKMĒŠANA (8 st.)

Semināra saturs: Pirmajā daļā LSPA doktorante no Indijas Sanita Ravi metodiski praktiskajā nodarbībā, iepazīstinās semināra dalībniekus ar jogas pielietojumu sportā. Tulkojumu no angļu valodas nodrošinās LSPA asoc. prof. Iveta Boge. Joga pasaulē ir atzīta kā līdzeklis dažādu traumu un veselības traucējumu profilaksē un rehabilitācijā. Jogas pozas un elpošanas vingrinājumi palīdzēs uzlabot ķermeņa lokanību, spēku un izturību.

Otrajā daļā LSPA viesdocētājs Andris Konrads analizēs jautājumus par balsta kustību aparāta struktūru, tā stiprināšanas iespējām, slodzes piemērošanu, nodrošinot traumu profilaksi, kā arī stāstīs par muskuļu izmēru palielināšanu, spēka, jaudas un izturības izpausmes iespējām, vienlaicīgi  proporcionāli stiprinot kustību balsta aparāta struktūras.

Pieteikšanās: Interesentus semināram lūdzam pieteikties līdz 2016. gada 21.janvārim e – pastā:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , nosūtot pieteikuma anketu. Seminārs notiks Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā, Brīvības gatve 333, 2.stāvā, 216.telpā. Semināra sākums 2016. gada 22. janvārī, plkst. 10.00. Dalībnieki semināra noslēgumā saņem LSPA profesionālās pilnveides kursu beigšanas apliecību, kura akceptēta treneru sertifikācijas procesā.

PROGRAMMA / PIETEIKUMA ANKETA

Dalības maksa: 35,00 EUR (ar pārskaitījumu uz kontu). Neierašanās gadījumā nauda netiek atmaksāta.

LSPA rekvizīti:
Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija
Reģ. Nr. 90000055243
Brīvības gatve 333, Rīga, LV-1006
Konta nr. LV53TREL9150120000000
Banka: Valsts kase BIC kods TRELLV22
Beigās uzrādīt EK kodu 21499

Sīkāka informācija:
Ilona Blekte
LSPA Profesionālās pilnveides un mūžizglītības centra vadītāja
67799526, 27800435
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv