19. DECEMBRĪ SEMINĀRS SPORTA TRENERIEM UN TIESNEŠIEM PAR DIVCĪŅAS SPORTA VEIDU SACENSĪBU DARBĪBU UN TIESĀŠANU Drukāt
Otrdiena, 15 decembris 2015 21:09

girja-noname-16-kg-152683Sestdien – 19.decembrī, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) Profesionālās pilnveides un mūžizglītības centrs un Smagatlētikas, boksa un cīņas katedra sadarbībā ar Latvijas Taekvondo federāciju organizē semināru sporta treneriem un tiesnešiem “DIVCĪŅAS SPORTA VEIDU SACENSĪBAS DARBĪBA UN TIESĀŠANA”. Semināram var pieteiktie līdz 17.decembrim.

DIVCĪŅAS SPORTA VEIDU SACENSĪBAS DARBĪBA UN TIESĀŠANA (4 stundas)

2015. gada 19.decembrī

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija

Rīga, Brīvības gatve 333, 250.cīņas zāle (B korpuss)

Lektors: Dr.paed. Sergejs SAULĪTE LSPA Smagatlētikas, boksa un cīņas katedras docents

Laiks

Paredzētā darbība

14:30-15:00

Reģistrācija (pie 250.auditorijas B korpuss)

15:00-16:00

Teorētiskā nodarbība

Sporta sacensību raksturojums.Sacensību veidi. Sportistu sacensības darbības struktūra. Sacensību darbības analīze. Tiesāšanas etiķete.

16:00-17:00

Praktiskā nodarbība

Formālo vingrinājumu „TUL” noteikumi. Tiesnešu darbības un kompetence. Vērtēšanas kritēriji. Praktiskā tiesāšana. Tiesāšanas rezultātu analīze.

17:00-18:00

Praktiskā nodarbība
Cīņas „MATSOGI” noteikumi. Tiesnešu darbības un kompetence. Vērtēšanas kritēriji. Praktiskā tiesāšana. Tiesāšanas rezultātu analīze.

18:00-18:30

Apliecību izsniegšana

Organizatori: Semināru organizē Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas Profesionālās pilnveides un mūžizglītības centrs un Smagatlētikas, boksa un cīņas katedra sadarbībā ar Latvijas Taekvondo federāciju.

Laiks un vieta: 2015. gada 19.decembrī, Rīga, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija, Brīvības gatve 333, 250.cīņas zāle (B korpuss).

Dalībnieki: lekcijas un praktiskās nodarbības paredzētas dažādu sportaveidu sportistiem, treneriem, instruktoriem, tiesnešiem, studentiem un citiem interesentiem.

Mērķis: pilnveidot savas profesionālās kompetences, papildinot savas zināšanas par sacensības raksturojumu un struktūru, kā arī iemaņas iegūšana formālo vingrinājumu un cīņas tiesāšanā.

Pieteikšanās: semināram var pieteikties rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu no 2015.gada 10.decembra līdz 2015. gada 17.decembrim, norādot sekojošus datus: vārds, uzvārds; personas kods; dzīves vietas adrese un indekss; darba vieta (pārstāvētā organizācija, amats); telefons, e-pasts; sporta veids.

Dalības maksa: 15,- EUR. LTA (Latvijas Taekwon-do asociācija) un LTKF (Latvijas Taekvondo federācija) biedriem bez maksas. LSPA docētājiem un studentiem bez maksas. Lūdzam veikt dalības maksu līdz 17.decembrim.

Dalības maksā ietilpst:

·         LSPA Profesionālās pilnveides un mūžizglītības centra apliecība (4 stundas), kura akceptēta biedrībā „Latvijas Sporta federāciju padome” treneru sertifikācijas procesā;

·         izdales materiāli.

Maksājumu var veikt semināra reģistrācijas laikā papildus apmaksājot izdevumus par pārskaitījumu. Dalībniekiem reģistrējoties jāuzrada apmaksas kvīts, LSPA studentiem studenta apliecinošu dokumentu.

 

LSPA rekvizīti:
Saņēmējs: Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija
Reģ.Nr.: 90000055243
Adrese: Brīvības gatve 333, Rīga, LV-1006
Banka: Valsts kase BIC kods: TRELLV22
Konta nr.: LV97TREL9150123000000
Maksājuma mērķis: vārds, uzvārds,dalības maksa LSPA seminārā 19.12.2015.
Maksājuma mērķa beigās jāieraksta: EK kods 21499

Sīkāka informācija:
Sergejs Saulīte
,
Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas

Smagatlētikas, boksa un cīņas katedras docents

t. 26469257, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv