Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes AIRĒŠANAS SPECIALIZĀCIJAS STUDENTIEM EKSKLUZĪVA NODARBĪBA OLIMPISKĀ ČEMPIONA IVANA KLEMENTJEVA DZĪVESVIETĀ
AIRĒŠANAS SPECIALIZĀCIJAS STUDENTIEM EKSKLUZĪVA NODARBĪBA OLIMPISKĀ ČEMPIONA IVANA KLEMENTJEVA DZĪVESVIETĀ Drukāt
Otrdiena, 15 decembris 2015 14:18

LSPA studenti pie Klementjeva

14.decembrī, LSPA 1. un 3.kursa, airēšanas specializācijas, studentiem pirmo reizi notika ekskluzīva nodarbība - viesošanās Olimpiskā čempiona kanoe airēšanā Ivana Klementjeva mājās, kurās iekārtots neliels kanoe airēšanas muzejs.

Nodarbības laikā topošie airēšanas speciālisti iepazinās ar I.Klementjevu, viņa sportiskajām gaitām, kā arī izzināja kanoe airēšanas treniņu procesu un dažādām augstas klases sporta sacensību niansēm un „knifiņiem”, kas, bijušajam sportistam, palīdzējušas  sasniegt augstākās virsotnes sportā.

Ivans Klementjevs ir Olimpiskais čempions un divkārtējs Olimpiskais vicečempions; septiņkārtējs Pasaules čempions kanoe vieninieka distancē, no tām 6 reizes 1000 m distancē,  vienu reizi — 10 000m, trīskārtējs pasaules vicečempions un bronzas laureāts.
1985.gadā absolvējis mūsu Akadēmiju un šogad ieguvis LSPA patriota goda nosaukumu. Pēc spora karjeras beigām strādājis par treneri un sporta administratīvajā darbā. Šobrīd pievērsies politiskai darbībai, strādājot par 12. Saeimas deputātu.

Informāciju sagatavoja:
LSPA docente Antra Gulbe
sadarbībā ar sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāju
Ilzi Āķi-Vīksni, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv