SLĒPOŠANAS KATEDRA IESKANDINA ZIEMASSVĒTKUS MEKSIKĀŅU STILĀ Drukāt
Otrdiena, 15 decembris 2015 11:39

IMG 3036 1

Trešdien, 9. decembrī, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas 3. kursa rekreācijas kvalifikācijas studenti, studiju kursa „Pasākumu modelēšana un plānošana” ietvaros, rīkoja tematisko Ziemassvētku pasākumu. Pasākumu apmeklēja 32 Slēpošanas katedras pasniedzēji un rekreācijas kvalifikācijas studenti.

Pasākums notika sporta centrā „Mežaparks”, kur studenti un docētāji iejutās Meksikāņu Ziemassvētku noskaņojumā. Pasākums sākas ar studentu radošo darbnīcu un eglīšu rotājumu veidošanu, kā arī foto rāmīšus izgatavošanu, kas vēlāk nonāca Ziemassvētku vecīša maisiņā. Pasākumu kuplināja 3. kursa studentu uzstāšanās Meksikāņu varoņu lomās, bet pasākuma izskaņā risinājās dažādas spēles un roraļas.

Pasākumā kulminācijā tika pasniegts īstais Ziemassvētku kliņģeris un, protams, galvenais Ziemassvētku varonis – Meksikas Ziemassvētku vecītis (Papanuels) ieradās ar lielu dāvanu maisu un dāvanās saņēma pašdarinātu piemiņu no pasākuma.

Informāciju apkopoja:
LSPA docente, studiju kursa „Pasākumu modelēšana un plānošana”
vadītāja Ingrīda Smukā
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu  

IMG 3026 1

DSC00160

DSC00143 1

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv