Uz sākumu Jaunumi Studentiem 10.DECEMBRĪ NĀC UZ „OFFICE 365 PRO PLUS” UN „WINDOWS 10” PREZENTĀCIJU 1.STĀVA VESTIBILĀ!
10.DECEMBRĪ NĀC UZ „OFFICE 365 PRO PLUS” UN „WINDOWS 10” PREZENTĀCIJU 1.STĀVA VESTIBILĀ! Drukāt
Trešdiena, 02 decembris 2015 02:00

Office 365

Ceturtdien - 10. decembrī, no plkst. 10.00 līdz 14.00, Akadēmijas 1.stāva foajē notiks „Office 365 Pro Plus” un „Windows 10” prezentācija. Prezentācijas laikā pie profesionāļiem varēs noskaidrot, kā LSPA studenti var pieteikties savām bezmaksas „Office 365 Pro Plus” un „Windows 10” programmām, kā arī iepazīties ar studijām piemērotām ierīcēm. Studenti aicināti nākt ar savu datoru, planšeti vai telefonu! Piedāvājums attiecas arī uz akadēmisko un administratīvo personālu.

Draudzīgie Microsoft Latvija pārstāvji palīdzēs uzstādīt programmas un pastāstīs par iespēju iegūt „Windows 10”. Interesentiem būs iespēja vērot un pamēģināt X-Box kinētiskās spēles. 

Visiem LSPA studentiem ir iespēja pieteikties savam BEZMAKSAS biznesa klases Microsoft Office 2016 (Word, Powerpoint, Excel, Publisher, Access, OneNote), failu glabātuvi One Drive (1TB), Skype for Business un Windows 10. 

Studē izmantojot jaunākas biznesa līmeņa tehnoloģijas bez maksas!

Instrukciju kā iegūt un instalēt Office 365 var atrast LSPA mājaslapā, uzspiežot uz Microsoft Office 365 banera

Informāciju sagatavoja:
LSPA Datorsistēmu un datortīklu administrators
Jānis Nicmanis, 67799529

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv