Uz sākumu Jaunumi Studentiem Studenti aicina ziedot labdarības akcijai „Ticot, mīlot, gaidot...”
Studenti aicina ziedot labdarības akcijai „Ticot, mīlot, gaidot...” Drukāt
Svētdiena, 14 novembris 2010 20:01

Labdariibas-akcija-2010-smallSajūtot mandarīnu un piparkūku smaržu, sirdi pārņem patīkams satraukums. Sniegs vēl kavējas, tomēr Ziemassvētku noskaņa lēnām mostas ikvienā no mums.
Ziemassvētki ir brīnumu laiks un ikviens no mums var palīdzēt radīt brīnumu tiem cilvēkiem, kas pēc tā ilgojas visvairāk. Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde (BAT SP) jau trešo gadu rīko labdarības akciju - šogad: „Ticot, mīlot, gaidot...”. Biznesa augstskolā Turība (BAT), Banku augstskolā (BA), Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā (RSEBAA), Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā (RPIVA) un Latvijas sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) no 10. novembra līdz 10. decembrim studenti varēs atrast ziedojumu urnas. Lūdzam ziedot grāmatas, galda spēles, rotaļlietas, kancelejas preces un citas sev tik ļoti nevajadzīgas mantas, kuras kādam var lieti noderēt.

Arī iepriekšējos divos gados tika rīkotas līdzīgas labdarības akcijas. 2008. gada ziemā tika rīkota pirmā labdarības akcija “Dāvā sirds siltumu, radot brīnumu”. Akcija noslēdzās ar saziedoto dāvanu nodošanu Sēlpils pagasta bāreņu nama “Līkumi” un Aknīstes Veselības un sociālās aprūpes centra pansionāta iemītniekiem. 2009. gada ziemā BAT SP kopā ar RTU, RSU, TSI, LSPA un LKA SP rīkoja otro labdarības akciju ”Ticot, mīlot un gaidot...”. BAT SP Ārējo sakaru virziens kopā ar aktīvajiem biedriem devās uz sociālās aprūpes centriem ”Zemgale” un ”Tērvete”, Bauskas rajona bērnu namu-patversmi ”Annele” un Rīgas pašvaldības bērnu namu ”Ziemeļi”, lai dāvātu bērniem un sirmgalvjiem saziedotās veltes un sniegtu sirsnīgu Ziemassvētku programmu.

Ir īstais laiks, lai atcerētos par tiem cilvēkiem, kam dzīvē nav tik ļoti veicies kā mums. Palīdzēsim viņiem noticēt brīnumam! Lai tas notiktu, akcijas noslēgumā 13. un 14. decembrī Biznesa augstskolas Turība aktīvākie jaunieši dosies uz bērnu namu- patversmi "Umurga", sociālās aprūpes centru “Tērvete”, bērnu sociālās aprūpes centru „Zīles” un Elejas veselības un sociālās aprūpes centru. Vizīšu laikā studenti ir iecerējuši ne tikai nogādāt kolēģu un atbalstītāju sagādātās dāvanas, bet arī sniegt sirsnīgu Ziemassvētku koncertu.

Kopīgiem spēkiem BAT SP cer, ka tiks saziedots pietiekoši, lai katrs no sociālo aprūpes centru iemītniekiem varētu saņemt īsto Ziemassvētku prieku. Jaunieši tic, ka šī akcija iedrošinās sabiedrību un dzims jaunas akcijas un jauni labie darbi.

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv