Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes REKREĀCIJAS SPECIALIZĀCIJAS STUDENTI UN DOCĒTĀJI PRAKTIZĒ ŠAUŠANU „MĀRKULĪČOS”
REKREĀCIJAS SPECIALIZĀCIJAS STUDENTI UN DOCĒTĀJI PRAKTIZĒ ŠAUŠANU „MĀRKULĪČOS” Drukāt
Otrdiena, 08 decembris 2015 10:59

Loka sausana 20153.decembrī LSPA 4.kursa Rekreācijas specializācijas studenti un docētāji - asoc. prof. Laima Saiva, docentes Inga Liepiņa un Ingrīda Smukā, studiju kursa „Āra aktivitātes” ietvaros, apmeklēja mednieku apmācības un atpūtas bāzi „Mārkulīči”, Straupes pagastā, Pārgaujas novadā, kur apguva un praktizējās šaušanu ar mazkalibra šauteni un loka šaušanu.

Studiju kursa praktiskā nodarbība nepieciešama, jo šaušanas aktivitātes ir bieži pieprasītas dažādos rekreatīvos pasākumos.

Paldies mednieku apmācības un atpūtas bāzes „Mārkulīči” saimniekiem Vilnim Jaunzemim un Rudītei Vasilei par viesmīlību, kā arī loka šāvējai, LSPA 1.līmeņa 1.kursa studentei Kristīnei Šilkinai par sirsnīgo, enerģisko un profesionālo apmācību loka šaušanā.

Informāciju sagatavoja:
LSPA studiju kursa „Āra aktivitātes”
vadītāja, docente Inga Liepiņa
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv