PROJEKTA PARTNERI TIEKAS RĪGĀ Drukāt
Pirmdiena, 30 novembris 2015 15:36

Logo Norway grant

27. novembrī projekta „Veselības un sociālie indikatori bērnu ar invaliditāti dalībai fiziskās aktivitātēs” (nr.NFI/R/2014/070) visi partneri tikās Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā. Sanāksmes gaitā projekta zinātniskā vadītāja, LSPA prof. Aija Kļaviņa informēja par pirmo apjomīgo datu ieguves pasākumu 13. novembrī, kur tika novērtētas kustību un fiziskās spējas vairāk kā 100 bērniem ar dažādiem funkcionēšanas traucējumiem.

IMG 20151127 135736IMG 20151127 135655

Norvēģijas sporta zinātnes augstskolas asociētais profesors un pētnieks Øyvind Førland Standals pastāstīja par partneru paveikto kvalitatīvo indikatoru bērnu ar invaliditāti dalības fiziskās aktivitātēs izvērtēšanai. Ir veikts apjomīgs zinātniskās literatūras pārskats, kuram sekos videonovērošanas un intervijas skolās un ārpusskolu sporta nodarbībās nākamo mēnešu laikā.

Partneru vizītes laikā arī notika tikšanās starp prof. Standalu un maģistratūras programmas veselības aprūpē “Pielāgoto fizisko aktivitāšu specialists rehabilitācijā” pirmā kursa studentēm, kuras projekta “Innovative Physical Activity Measures in Health and Sport Science Studies” (nr. EEZ/NFI/S/2015/021) ietvaros no 2016.gada 1. marta līdz 31. maijam studēs sporta zinātnes augstskolā Oslo, kur izies praksi slavenajā sporta rehabilitācijas centrā Beitostolen.

Sanāksmē piedalījās arī RPIVA un EDI pētnieki.

Projektu līdzfinansē  Norvēģijas finanšu instrumenta 2009.–2014.gada perioda programma „Pētniecība un stipendijas”.

Informāciju sagatavoja:
projekta zinātniskā vadītāja,
prof. Aija Kļaviņa

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv