Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LSPA IZCĪNA 3.VIETU LATVIJAS STUDENTU ČEMPIONĀTĀ FRISBIJĀ
LSPA IZCĪNA 3.VIETU LATVIJAS STUDENTU ČEMPIONĀTĀ FRISBIJĀ Drukāt
Piektdiena, 27 novembris 2015 21:06

Frisbijs 2015

21.novembrī , Kocēnos,  norisinājās Latvijas Studentu čempionāts frisbijā 2015. gadā jauktajā grupā, kurā, pēc trīs gadu pārtraukuma, piedalījās arī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA). Mūsu Akadēmijas komanda,  6 augstskolu komandu konkurencē, izcīnīja 3.vietu. Par Studentu čempionāta uzvarētājiem atkārtoti kļuva Rīgas Tehniskās Universitātes studenti, otro vietu ieguva Rīgas Stradiņa Universitāte.

Lai gan pirmās divas spēles turnīrā izvērtās neveiksmīgas,  pirmajā spēlē piedzīvots zaudējums pret RSU komandu ar rezutātu 7:11 un nākamajā spēlē pret RTU - 2:11. LSPA komandas pārstāvjiem tā bija kā motivācija mainīt spēles taktiku un uzsākt savu panākumu sēriju. Cīņā ar Latvijas Universitāti (9:7), Liepājas Universitāti (11:2), Daugavpils Universitāti (11:5).               

Čempionāta spraigākā spēle norisinājās atkārtoti cīnoties ar Daugavpils universitātes komandu par 3.vietu. Spēle ritēja punkts punktā  līdz pat puslaika pārtraukumam, kurā komandas devās ar rezultātu (7:5). Pēc šī pārtraukuma spēle nezaudēja savu intensitāti, un turpinājās saspringtā gaisotnē. Taču LSPA komanda izrādījās spēcīgāka un noslēdza spēli ar rezultātu (10:8).

Kopumā spēles tika aizvadītas pozitīvā gaisotnē un LSPA studenti ir gatavi pilnveidot savas prasmes, lai ar labākiem panākumiem varētu startēt nākamajos čempionātos, aizstāvot LSPA godu arī turpmāk.

Komandas sastāvs: Ģirts Zaķis(komandas kapteinis),Roberts Razminovičš, Ludis Lipskis, Intars Jansons, Pēteris Putniņš, Jānis Mucenieks, Elīna Krūmiņa, Eva Hermane, Laura Lāce, Keita Elvita Kalniņa, Anete Burkovska.

Sacensības organizēja ‘’Latvijas Frisbija federācija’’.

Informāciju sagatavoja:

komandas kapteinis Ģirts Zaķis.

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv