Uz sākumu Jaunumi Studentiem LSPA STUDENTE ZANDA ŠĶETIKA IEDVESMOJAS LATVIJAS STUDENTU APVIENĪBAS SEMINĀRĀ „KAM RŪP STUDENTS?”
LSPA STUDENTE ZANDA ŠĶETIKA IEDVESMOJAS LATVIJAS STUDENTU APVIENĪBAS SEMINĀRĀ „KAM RŪP STUDENTS?” Drukāt
Sestdiena, 07 novembris 2015 22:27

KRS 2015

No 30.oktobra līdz 1.novembrim LSPA 1.kursa studente Zanda Šķetika pārstāvēja mūsu Akadēmiju Latvijas Studentu apvienības rīkotajā motivācijas un iedvesmas seminārā ''Kam rūp students? 2015'', kas izglītoja 50 Latvijas augstāko izglītības iestāžu jaunos studentus darbam augstskolu pašpārvaldēs. 

Pati Zanda uzskata, ka seminārs viņai devis spēcīgu „gribu darīt” poti, kā arī bijis viens no gada spilgtākajiem notikumiem: „Seminārs palīdz atklāt ne tikai pasauli, bet arī pašam sevi. Motivācijas līmenis ir pacēlies un es esmu gatava augt!” 

„Kam rūp students?” ik gadu pulcē jaunos un atraktīvos studentu pašpārvalžu aktīvistus, lai pilnveidotu viņu zināšanas par Studējošo pašpārvaldes darba virzieniem un LSA, kas pārstāv studentus. Semināra laikā tiek izspēlētas dažādas simulācijas spēles un piedāvātas izglītojošas lekcijas. Paralēli tam seminārā piedalās interesantas un spilgtas personības ar savas dzīves stāstiem un padomiem. Trīs dienu laikā jaunieši iemācās sastrādāties ar jauniepazītiem cilvēkiem, kuri ar laiku kļūs par viņu kolēģiem. „KRS?” laikā ir izveidojušās neskaitāmas draudzības un nozīmīgi sadarbības projekti.

Informāciju sagatavoja:
LSPA Studentu pašpārvalde
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv