Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes REKREĀCIJAS KVALIFIKĀCIJAS STUDENTI PRAKTIZĒJAS PASĀKUMA ORGANIZĒŠANĀ UN VADĪŠANĀ
REKREĀCIJAS KVALIFIKĀCIJAS STUDENTI PRAKTIZĒJAS PASĀKUMA ORGANIZĒŠANĀ UN VADĪŠANĀ Drukāt
Otrdiena, 13 oktobris 2015 19:36

Rigas turisms berniem 20159.oktobrī, Bābelītes meža apkārtnē, notika Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas Rekreācijas kvalifikācijas studentu studiju kursa „Āra aktivitātes” praktiskais pārbaudījums, publiskā pasākuma - Rīgas skolēnu sporta tūrisma sacensību „Rīgas Tūrists 2015”, organizēšana.

4.kursa studenti pasākumam gatavojās vairākus mēnešus, sākot no pasākuma vietas un laika izvēles, pienākumu sadales, programmas un scenārija veidošanas, līdz pat sacensību praktiskajai norisei. Veiksmīgi tika piesaistīti arī pasākuma atbalstītāji un sponsori – Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, Dailes teātra brīvbiļetes uz „Pīters Pens” izrādi, piedzīvojuma parka „Meža kaķis” brīvbiļetes, kā arī veikala „Ceļotājs” balviņas sacensību uzvarētājiem.

Sacensībās piedalījās 13 Rīgas vispārizglītojošo skolu komandas, kurām bija jāveic 1,5km gara distance ar 7 kontrolpunktiem, kuros iekļāva sporta tūrisma un dažādus komandas sadarbības uzdevumus. Par sacensību uzvarētājiem kļuva tie, kuri vislabāk spēja sastrādāties komandā un šogad tie bija - Rīgas Franču liceja komanda, kura tikai ar viena punktā pārsvaru vinnēja Rīgas pilsētas Pļavnieku ģimnāzijas komandu.

Neskatoties uz vēso laiku, dalībnieki bija sārtiem vaigiem, aktīvi, smaidīgi un ar pasākumu apmierināti. Bet Rekreācijas kvalifikācijas studentiem tā bija laba iespēja praktizēties publisko pasākumu plānošanā un vadīšanā dabā.

Informāciju sagatavoja:
LSPA docente Inga Liepiņa
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
26525949

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv