Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes LSPA ASOC.PROF. ŽERMĒNA VAZNE UNGĀRIJĀ LASA LEKCIJAS SPORTA PSIHOLOĢIJĀ
LSPA ASOC.PROF. ŽERMĒNA VAZNE UNGĀRIJĀ LASA LEKCIJAS SPORTA PSIHOLOĢIJĀ Drukāt
Piektdiena, 09 oktobris 2015 13:08

Z Vazne Agota LenartLSPA Teorijas katedras asociētā profesore Žermēna Vazne „Erasmus+” pasniedzēju mobilitātes ietvaros no 24. līdz 28. septembrim lasīja lekcijas sporta psiholoģijā Budapeštas Fiziskās izglītības universitātē studentiem, kā arī iepazinās ar Sporta Psiholoģijas departamenta docētāju darbu un pētījumiem.

Vizītes laikā Ungārijā Ž.Vaznei notika tikšanās ar Ungārijas Olimpiskās komitejas ilggadējo sporta psihologu un universitātes Sporta Psiholoģijas departamenta vadītāju Dr.Agotu Lenart, kā arī bija iespēja klātienē vērot Agotas Lenart praktisko darbu, strādājot ar Ungārijas smagatlētikas izlasi, kura gatavojās pasaules čempionātam olimpiskajā treniņu bāzē.

LSPA pārstāve apmeklēja Budapeštas Fiziskās izglītības universitātē sporta psiholoģijas laboratorijas, kur tikās ar doktorantūras studentiem.
Erasmus Budapest

Informāciju apkopoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv