12.OKTOBRĪ LSPA NOTIKS BEZMAKSAS SEMINĀRS PAR PSIHOLOĢISKĀS SAGATAVOTĪBAS NOZĪMI SPORTĀ Drukāt
Ceturtdiena, 01 oktobris 2015 07:13

photodune-7581213-sport-psychology-xsLatvijas Psiholoģijas dienu ietvaros, 12.oktobrī, no pulksten 13:40 līdz 15:00, LSPA Senāta sēžu zālē (2.stāva, 205.telpā) notiks psiholoģijas seminārs „Psiholoģiskās sagatavotības nozīme sportā”, kurā aicināti piedalīties Akadēmijas studenti un personāls, kā arī sportisti, treneri, psihologi, sportistu vecāki un citi interesenti.

Seminārā referēs LSPA profesore, psiholoģe Žermēna Vazne un Latvijas topošie psiholoģiskās sagatavošanas speciālisti Aleksandrs Astafičevs, Linda Sarja, Sandris Radziņš un Kristaps Plonis.

http://sportapsihologija.lv/index.php/en/, http://www.psihologijasdienas.lv/

Aktivitātes apraksts:

Žermēna Vazne, Latvijas Sporta psiholoģijas asociācijas priekšsēdētāja un maģistru profesionālās kvalifikācijas „Psiholoģiskās sagatavošanas treneris” vadītāja iepazīstinās ar mūsdienu tendencēm psiholoģiskajā sagatavošanā sportā.
Aleksandrs Astafičevs, Igora Miglinieka sporta skolas basketbola treneris, sniegs praktiskas atbildes uz mūsdienās aktuālu jautājumu - „Kā veicināt lielāku atdevi un apmierinātību ar sporta nodarbībām bērnos ilgtermiņā?”, kā arī analizēs praktiskus ieteikumus vecākiem un treneriem jauno sportistu psiholoģiskam atbalstam.
Linda Sarja, Jaunās sieviešu basketbola līgas komandas „Filter” spēlētāja,sniegs praktiskas rekomendācijas uzmanības koncentrēšanās spēju optimizācijai paaugstināta stresa apstākļos.
Sandris Radziņš, Rīgas taekwondo sporta kluba „Hansu” treneris, stāstīs kā var palīdzēt sportistam noticēt sev un saviem spēkiem. Sniegs praktiskas rekomendācijas treneriem un sportistiem pārliecības par sevi veicināšanā.
Kristaps Plonis, kurš atgriezies no ceļojuma pa ASV un Eiropas valstīm, dalīsies pieredzē par glābēju uz ūdens darba svarīgākajiem psiholoģiskajiem aspektiem.

Kā ziņots no 9. līdz 17. oktobrim norisināsies pēc skaita jau trešās Psiholoģijas dienas! Šogad psihologu rīkotos pasākumus apvienos tēma “Psiholoģija izaugsmei!” Būs aizraujošas diskusijas, bezmaksas konsultācijas, radošas darbnīcas, izzinoši kino vakari, kā arī citi interesanti un vērtīgi pasākumi, kas norisināsies visā Latvijā!

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv