Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes OLIMPISKAJĀ DIENĀ VINGRO 204 LSPA STUDENTI
OLIMPISKAJĀ DIENĀ VINGRO 204 LSPA STUDENTI Drukāt
Sestdiena, 26 septembris 2015 10:12

OD 2015 2

25.septembrī 348 norises vietās visā Latvijā un arī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) ar sportiskām aktivitātēm atzīmēta Olimpiskā diena 2015. Tajā 204 studenti un akadēmijas darbinieki veica rīta vingrošanu un 9 komandas piedalījās basketbolam līdzīgajā LSPA korfbola turnīrā.

Olimpiskās dienas rītā studenti pulcējās LSPA stadionā, kur visus uzrunāja LSPA rektors Jānis Žīdens un Olimpiskais čempions kanoe airēšanā, LSPA absolvents un Latvijas Olimpiskās akadēmijas prezidents Ivans Klementjevs, kā arī LSPA maģistrantūras students un Igora Miglinieka sporta skolas basketbola treneris Aleksands Astafičevs. Pēc Latvijas Olimpiskas himnas atskaņošanas un olimpiskā karoga pacelšanas, LSPA studenti un darbinieki draudzīgā gaisotnē, dziedot līdzi grupas „Musiq” dziesmai „Sekundes”, veica Olimpisko rīta vingrošanu, ko tajā brīdī izpildīja Olimpiskās dienas dalībnieki visā Latvijā.

Pēc kopīgās vingrošanas Akadēmijas audzēkņu komandas sāka sacensības Korfbola turnīrā.

Katrs rīta vingrošanas kompleksa izpildītājs dāvanā saņēma Starptautiskās Olimpiskās komitejas prezidenta parakstītu Sertifikātu. Savukārt uzvarētājas komandas turnīrā apbalvoja ar diplomu, kā arī LSPA un Latvijas Olimpiskās akadēmijas balvām un diplomiem.

Pasākumu Latvijā rīko Latvijas Olimpiskā komiteja, bet LSPA tās organizēšanā aktīvi iesaistījās Vadības katedra, Sporta spēļu katedra un Latvijas Olimpiskā akadēmija. Īpašs paldies docentēm Birutai Luikai, Antrai Gulbei un profesoram Viesturam Rudzītim!

LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv