Uz sākumu Jaunumi Studentiem LSPA SPORTA PSIHOLOĢIJAS KONSULTATĪVAIS CENTRS STUDENTIEM PIEDĀVĀ PSIHOLOGA KONSULTĀCIJAS
LSPA SPORTA PSIHOLOĢIJAS KONSULTATĪVAIS CENTRS STUDENTIEM PIEDĀVĀ PSIHOLOGA KONSULTĀCIJAS Drukāt
Piektdiena, 18 septembris 2015 10:31

Psychological-ConsultationLatvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas “Sporta psiholoģijas konsultatīvais centrs” sadarbībā ar Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāti šajā mācību gadā piedāvā LSPA studentiem bezmaksas psiholoģiskās konsultācijas un izpēti. Konsultāciju mērķis - noteikt studentam radušos grūtību cēloņus un rast risinājumus tādās jomās, kā studijas, sports un personīgā dzīve.

Uz konsultāciju pie psiholoģes Gundegas Ulmes jāpiesakās iepriekš, rakstot e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu un saskaņojot konsultācijas laiku.

Piedāvātās psiholoģiskās konsultācijas nav ilgtermiņa, tās var tikt sadalītas līdz pat 10-12 konsultāciju reizēm, lai dotu iespēju vingrināties un ieviest noteiktas izmaiņas savā rīcībā. Parasti konsultācija ilgst 45-60 minūtes, tās var būt atkārtotas. 

Kas var izmantot konsultācijas? 
LSPA studenti  un darbinieki.

Konsultācijas atcelšana .
Ja, dažādu iemeslu dēļ, nozīmētajā laikā, nevar ierasties uz konsultāciju, tad svarīgi par to brīdināt 24 stundas iepriekš, lai vienotos par citu tikšanās laiku.

G UlmeKādās situācijās meklēt  psihologa palīdzību?
Pie psihologa-konsultanta ieteicams vērsties ar problēmām, kuras rada raizes un ietekmē studiju procesu, panākumus sportā un personīgo labklājību.


Ko sagaidīt no konsultācijām?
Psiholoģiskās konsultēšanas procesā klients kopā ar psihologu analizē noteiktas dzīves situācijas vai radušās problēmas; nozīmīgus jautājumus, kuri attiecas uz studijām, savstarpējām attiecībām, emocijām un darbu, vairāk orientējoties uz tagadni un nākotni, formulējot noteiktus mērķus, kurus klients vēlas īstenot. Konsultants var palīdzēt izvērtēt iespējamās alternatīvas, lai nonāktu pie klientam visatbilstošākā lēmuma.


Parasti klients psiholoģiskās konsultācijās vēlas izprast savas problēmas, kuras ved tos strupceļā. Konsultants piedalās klienta darbībā, palīdz meklēt skaidrāku problēmas  izpratni, lai izvēlētos noteiktas rīcības stratēģijas šo problēmu risināšanā. 

Psihologa uzdevums ir iedrošināt un atbalstīt klientu, tomēr ir svarīgi apzināties, ka tikai klients pats var savā dzīvē veikt pārmaiņas un būt atbildīgs par tām.        

Konsultācijas palīdz.
Labāk izprast sevi.Pārdomāt sev nozīmīgus jautājumus.Izprast savas izjūtas.Apsvērt rīcības iespējas.Izdarīt izvēles.

Konfidencialitāte.
Psihologs saskaņā ar Psihologu darba ētikas kodeksu garantē klienta pilnīgu konfidencialitāti, izņemot tos gadījumus, ja atklājas kas tāds, kas var kaitēt pašam klientam vai apkārtējiem cilvēkiem.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
sadarbībā ar Gundegu Ulmi -  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv