Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LATVIJAS AUGSTSKOLU KAUSS AIRĒŠANĀ ATGRIEZIES AKADĒMIJĀ
LATVIJAS AUGSTSKOLU KAUSS AIRĒŠANĀ ATGRIEZIES AKADĒMIJĀ Drukāt
Pirmdiena, 14 septembris 2015 13:34

www krauzevision lv 153 of 31114.septembrī, Rīgas Sporta nakts laikā norisinājās ceturtais “LDZ Cargo Latvijas Augstskolu Airēšanas kauss”, kurā uzvaras laurus plūca Latvijas Sporta Pedagoģijas akadēmijas (LSPA) vīru un dāmu komandas. Līdz ar to, pēc gada pārtraukuma, Airēšanas kauss atgriezies mūsu Akadēmijā! Apsveicam un lepojamies!

LSPA puišu komandā airēja un pārliecinošu uzvaru piecu komandu konkurencē guva Dāvis Veikšāns, Sandis Rjabinovs, Emīls Buliņš, Hedijs Vents Brunēvics, Rūdolfs Segliņš, Reinis Upenieks, Gints Iškovs un Pēteris Viļums. Šoreiz otrie palika Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas kadeti, bet trešajā vietā ierindojās Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) komanda.Mūsējie fināla braucienā no Nacionālās aizsardzības akadēmijas bija tā atrāvušies, ka varēja līksmot jau pirms finiša.

LSPA meiteņu airēšanas komandā startēja Linda Celmiņa, Kristīne Putniņa, Anna Karasa, Zane Putniņa, Jeļizaveta Simačeva, Madara Aldiņa, Juta Murziņa un Laura Aļaškeviča, kuras ar lielu atrāvienu apsteidza biznesa augstskolas „Turība” meitenes.

LIELS PALDIES PAR ATBALSTU UN LĪDZDALĪBU VISIEM AIRĒŠANAS SACENSĪBĀS IESAISTĪTAJIEM LSPA DOCĒTĀJIEM UN STUDENTIEM. ĪPAŠS PALDIES – docentei Antrai Gulbei.

Jau ziņots, ka 11.septembrī, Rīgā ceturto reizi notika sportisks pasākums Rīgas Sporta nakts. Tā dalībnieki un organizatori aicināja pilsētas iedzīvotājus un viesus iesaistīties dažādās sportiskās aktivitātēs.

Studentu airēšanas sacensības norisinājās Rīgas kanālā, posmā no Krišjāņa Valdemāra ielas līdz pat Brīvības piemineklim.

2014.gadā Latvijas Augstskolu kauss airēšanā, sieviešu konkurencē, aizceļoja pie LSPA sieviešu komandas. Savukārt mūsu vīru komanda kausu zaudēja, jo ierindojās 2.vietā. Iepriekšējos divus gadus (2012., 2013.g.) mūsu Akadēmijas vīri un dāmas izrādījās pārliecinoši spēcīgākie augstskolu airētāji.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209

 

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv