Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA IEVĒL KATEDRU VADĪTĀJUS UN DOCĒTĀJUS
LSPA IEVĒL KATEDRU VADĪTĀJUS UN DOCĒTĀJUS Drukāt
Trešdiena, 09 septembris 2015 13:20

LSPA logo newsLSPA Profesoru padome, izvērtējot mūsu Augstskolas četru docētāju sešu gadu akadēmisko darbu, konkursa kārtībā no asociētās profesores parLSPA Vieglatlētikas katedras profesori ievēlējailggadēju katedras vadītāju Ilzi Avotiņu. Atkārtoti profesora amatā ievēlēta  Anatomijas, fizioloģijas, bioķīmijas un higiēnas katedras vadītāja Inese Pontaga, bet par asociētajiem profesoriem katedru vadītāji Imants Upītis un Leonīds Žiļinskis.

2015.gada augustā, LSPA Senāts, izvērtējot amata kandidātus uz vakantajām katedru vadītāju vietām un akadēmiskā personāla amatiem, nolēma, ka arī turpmākos 5 gadus Slēpošanas, šaušanas, orientēšanās, tūrisma un rekreācijas katedru vadīs tās līdzšinējā vadītāja, profesore Daina Krauksta.

Savukārt LSPA Anatomijas, fizioloģijas, bioķīmijas un higiēnas katedras lektore Ieva Kundziņa un Vieglatlētikas katedras lektore Sandra Škutāne turpmākos sešus gadus darbosies docenta amatos, bet Sporta un treniņu teorijas, pedagoģijas, psiholoģijas un pedagoģisko prakšu katedras vadītāja Inta Immere pārvēlēta docentes amatā. Docenta amatos pārvēlēti arī Sporta spēļu katedras docētājs Jānis Rimbenieks, Smagatlētikas, boksa un cīņas katedras docētājs Andris Pimenovs, kā arī Vadības un komunikāciju katedras vācu un krievu valodas speciāliste Ludmila Malahova.

Informātikas un biomehānikas katedras viesasistents un LSPA doktorants Edgars Bernāns ievēlēts par katedras pētnieku.

Turpmāk Sporta medicīnas, fizioterapijas, masāžas un pielāgotās fiziskās izglītības katedras lektora amatā darbosies LSPA doktorants Normunds Vārpa, Vieglatlētikas katedras pārstāve Tatjana Ļisicina, kā arī Slēpošanas, šaušanas, orientēšanās, tūrisma un rekreācijas katedras bijušais asistents Intars Nikonovs arī strādās lektora amatā, bet par Sporta medicīnas, fizioterapijas, masāžas un pielāgotās fiziskās izglītības katedras asistenti ievēlēta Karina Radionova.

Apsveicam kolēģus un veiksmi darbos!

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv