Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LATVIJAS ČEMPIONĀTĀ ORIENTĒŠANĀS SPORTĀ UZVAR LSPA STUDENTI ARTŪRS PAULIŅŠ UN LĪGA VALDMANE
LATVIJAS ČEMPIONĀTĀ ORIENTĒŠANĀS SPORTĀ UZVAR LSPA STUDENTI ARTŪRS PAULIŅŠ UN LĪGA VALDMANE Drukāt
Pirmdiena, 07 septembris 2015 17:29

871Amatciemā, 6.septembrī, norisinājās Latvijas čempionāts orientēšanās sportā vidējā distancē, kurā sacensībās kungiem uzvarēja LSPA maģistrantūras students Artūrs Pauliņš, kamēr no dāmām ātrākā bija LSPA 3.kursa studente Līga Valdmane.

Sacensībās vīriešiem elites grupā dalībniekiem bija jāveic 5,7 kilometrus gara distance, kurā sestdien ātrākais bija Pauliņš, finišu sasniedzot 37 minūtēs un 12 sekundēs. Otro vietu, no Pauliņa atpaliekot par divām minūtēm un četrām sekundēm, ieņēma Jānis Tamužs, bet bronzas medaļu izcīnīja Andris Jubelis.

Tikmēr dāmu sacensībās dalībniecēm bija jāveic 4,3 kilometrus gara distance, kurā sestdien ātrākā bija Valdmane, finišējot pēc 34 minūtēm un 39 sekundēm. Sudraba godalgu, no Valdmanes atpaliekot par trim minūtēm un 22 sekundēm, izcīnīja Sandra Grosberga, bet trešo vietu ieņēma Vieda Lūsa.

Šajā sezonā atlicis vēl tikai viens Latvijas čempionāts - 3.oktrobrī Valmieras apkārtnē notiks sacensības pagarinātajā distancē jeb orientēšanās maratonā.

11998845 967897339899491 1969938740074929205 n983740 967897486566143 8219503637276959848 n