Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LSPA 3.KURSA STUDENTS REINIS PAEGLE IZCĪNA 3.VIETU EIROPAS ČEMPIONĀTĀ ĀTRUMLAIVĀM T-550 KLASĒ
LSPA 3.KURSA STUDENTS REINIS PAEGLE IZCĪNA 3.VIETU EIROPAS ČEMPIONĀTĀ ĀTRUMLAIVĀM T-550 KLASĒ Drukāt
Pirmdiena, 07 septembris 2015 13:14

Reinis Paegle 3

Šā gada 5.-6.septembrī Polijā Vloclavekā norisinājās Eiropas čempionāts T-550 klasē , kur Latviju pārstāvēja divi Mēmeles sporta ātrumlaivu piloti - Reinis Paegle (LSPA, 3.kurss) un Dmitrijs Aņikējevs.

Sestdienas rīts sakās ar labiem un mierīgiem treniņiem, kas nemaz neliecināja, ka laikapstākļi krasi mainīsies un būs liels vējš. Reinis Paegle kvalifikācijā izcīnīja augsto 4.vietu, Dmitrijam Aņikējevam 6.vieta.

Diemžēl, jau pāris stundu laikā sākās stiprs vējš, kas sacēla lielus viļņus, tāpēc drošības apsvērumu dēļ braucieni tika atcelti. Tikai 18:00 tika dots pirmais Eiropas čempionātā starts. Jau pirmajā likumā Reinim Paeglem sadursme ar poļu braucēju. Par laimi sadursme nebija tik liela un Reinis varēja turpināt braucienu. Finišā pirmajā braucienā Reinis izcīnīja 5.vietu, bet Dmitrijam bija tehniskas ķibeles ar dzinēju un 6.vieta.

Otrā brauciena sākums ļoti veiksmīgs izvērtās Dmitrijam Aņikējevam, kurš lielāko braucienu daļu bija trešajā vietā, diemžēl pēdējos apļos konkurenti izrādījās ātrāki, apsteidzot Dmitriju, tāpēc braucienā 5.vieta. Reinim ne tik veiksmīgs starts līdz ar to 6.vieta.

Apstiprinājās aizdomas par poļu braucēja Muhas negodīgo cīņu, kurš trasē bija daudz pārāks par citiem braucējiem. Tāpēc tehniskā komisija pieņēma atbilstošu lēmumu braucēju diskvalificēt. Bet ar to viss nebeidzās. Poļu komisija bija neapmierinātā ar Muhas diskvalifikāciju, tāpēc tā centās diskvalificēt parējos braucējus, lai zeltu iegūtu kāds no poļu braucējiem. Diemžēl tas viņiem pilnībā neizdevās un par čempionu kļuva igauņu braucējs Aivar Kommissar. Par komisijas upuriem kļuva igauņu braucējs Art Raudva un mūsu Dmitrijs Aņikējevs, kuri tika diskvalificēti nepamatoti, jo iepriekšējos gadus braucēji braukuši ar to pašu tehniku un sasnieguši augstvērtīgus rezultātus. Toreiz komisija atzina tehniku atbilstoši noteikumiem. Pēc visām diskvalifikācijām uz trešo vietu pakāpās Reinis Paegle.

Reinis Paegle

Gala rezultāti:
1. Aivar Kommissar
2. Darijus Nogaj
3. Reinis Paegle

Informāciju sagatavoja:
LSPA 3.kursa students Kristaps Paegle

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv