Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes AKADĒMIJA DZIMŠANAS DIENU ATZĪMĒ ĢIMEŅU SPORTA SVĒTKOS „MĀCIES UN SPORTO”
AKADĒMIJA DZIMŠANAS DIENU ATZĪMĒ ĢIMEŅU SPORTA SVĒTKOS „MĀCIES UN SPORTO” Drukāt
Svētdiena, 06 septembris 2015 16:49

LSPA 94 mazaLai atzīmētu Latvijā vienīgās specializētās sporta augstskolas – Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) 94.gadadienu, 6.septembrī Akadēmijā notika LSPA sporta diena „Mācies un sporto”, kuru apmeklēja teju 100 LSPA draugi - Rīgas bērni un jaunieši ar savām ģimenēm, LSPA studenti, absolventi un darbinieki.

LSPA Sporta klubs sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, jaunatnes un sporta departamentu un Latvijas Augstskolu sporta savienību bija izveidojis jautras atrakcijas un spēles, kurās piedalījās ģimenes ar bērniem. Dalībniekiem bija jādemonstrē savas iemaņas ne tikai klasiskajās sporta disciplīnās kā futbolā, handbolā, virves vilkšanā un svarbumbu sportā, bet arī pašu organizatoru izdomātajos pārbaudījumos sporta tūrismā, jautrības stafetē un sportiskā krustvārdu mīklas minēšanā.

„Gribu pateikties sporta svētku dalībniekiem un organizatoriem, jo man ir prieks, ka LSPA darbinieki un svētku dalībnieki atrada laiku un gribēšanu sanākt kopā, lai atzīmētu mūsu Augstskolas gadadienu, labi pavadītu laiku ar kolēģiem un ģimenes lokā. Turklāt šis pasākums ir balstīts uz LSPA Sporta kluba iniciatīvu, rasto finansējumu un praktisko katedru docētāju entuziasmu. Paldies visiem svētku dalībniekiem!” atzinību par svētku norisi pauda LSPA rektors, profesors Jānis Žīdens.

Dalība sporta dienas aktivitātēs bija bez maksas. Visi dalībnieki, kuri veiksmīgi pārvarēja vismaz sešas no septiņām pasākuma aktivitātēm, saņēma dalībnieka sertifikātu un dāvanas no sporta dienas atbalstītājiem. Pasākuma noslēgumā dalībniekus ar aizraujošu priekšnesumu priecēja arī Krievijas spēkavīru komandas „Proriv Sila” pārstāvji Mihails Platonovs un Mihails Savins. Spēkavīru līdzdalību pasākumā Akadēmijai dāvināja LSPA Sporta kapelānu serviss.

Komandu konkurencē - 2 pieaugušie un 2 bērni ar savstarpēju radniecību, 1.vietu kopvērtējumā izcīnīja Menču ģimene – tētis Oskars, mamma Inga un dēli Mareks un Markus.

„Paldies Akadēmijai par lieliski pavadīto dienu un laiku. Mēs izbaudījām visas aktivitātes ar lielu prieku, iemācījāmies pareizi vilkt virvi un pārvarēt dažādas šķēršļu joslas. Biežāk šādus svētkus!”, priekā par iegūto uzvaru dalījās Oskars Mencis.

Komandu konkurencē - 4 jebkura vecuma un radniecības dalībnieki, 1.vietu ieguvaOskars Zastupņevičs, Ieva Baltiņa Zastupņeviča, Olga Griņina un Irina Griņina.

Savukārt LSPA studentu, absolventu un darbinieku ģimeņu konkurencē uzvarēja LSPA docentes, Senāta zinātniskās sekretāres Irēnas Dravnieces ģimene – Irēna, Guntis, Gundars un Gunita Dravnieki.

IMG 8192

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv