Uz sākumu Jaunumi Studentiem LSPA STUDENTUS AICINA PIEVIENOTIES „NIKE RIGA RUN” BRĪVPRĀTĪGO KOMANDAI
LSPA STUDENTUS AICINA PIEVIENOTIES „NIKE RIGA RUN” BRĪVPRĀTĪGO KOMANDAI Drukāt
Otrdiena, 01 septembris 2015 14:50

footer logo nrrAhoj! Ja esi enerģijas pilns un sportisks, tad Tev ir iespēja gūt jaunu pieredzi, kļūstot par „Nike Riga Run” BRĪVPRĀTĪGO PALĪGU. Tieši brīvprātīgie palīgi rūpēsies par daudzo skrējēju un pasākuma dalībnieku labsajūtu, sniedzot atbalstu un rūpējoties par kvalitatīvu pasākuma norisi pat vissīkākajās detaļās. LSPA studenti brīvprātīgo darbam var pieteikties līdz 8.septembrim, pie docentes Antras GULBES,  307.kabinetā vai elektroniski, rakstot e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Lielākais rudens skrējiens „Nike Riga Run”  notiks  13.septembrī, Mežaparkā. Pasākuma mērķis ir mudināt cilvēkus pievērsties aktīvam dzīvesveidam un kustībai.

Brīvprātīgo palīdzība būs nepieciešama:

EXPO un reģistrācija -  no 10. - 12.septembrim reģistrācijā, 13.septembrī numuru izņemšanā
Kā EXPO, tā arī uz vietas, pasākumā reģistrācijas teltī, notiek sacensību numuru un citas sacensību dokumentācijas izsniegšana, kā arī tur ikviens dalībnieks var iegūt detalizētu informāciju par pasākuma norisi.

Trases tiesneši  - 13.septembrī
Trases tiesnešu galvenais uzdevums ir dalībnieku plūsmas regulēšana un rūpēšanās par to, lai citi Mežaparka apmeklētāji netraucētu sacensību norisi.

Atsvaidzināšanas punkts - 13.septembrī
Atsvaidzināšanas punkta brīvprātīgo palīgu pienākums ir sagatavot un uzturēt kārtību atsvaidzināšanas punktus trasē, pasniegt dzērienu dalībniekiem sacensību laikā.

Mantu glabātuve - 13.septembrī
Mantu glabātuves palīgiem jāpieņem un jāizsniedz dalībnieku virsdrēbes un citas mantas, kas sacensību laikā nav vajadzīgas.

Finiša zona - 13.septembrī
Šajā zonā galvenais pienākums ir finiša paciņu pasniegšana finišējušajiem dalībniekiem, bērnu skrējiena dalībniekiem arī medaļu pasniegšana.

http://nikerigarun.lv

Informāciju apkopoja:
LSPA sabiedrisko attiecību vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv