Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes IZM PARLAMENTĀRAIS SEKRETĀRS EDVARDS SMILTĒNS APMEKLĒ LSPA
IZM PARLAMENTĀRAIS SEKRETĀRS EDVARDS SMILTĒNS APMEKLĒ LSPA Drukāt
Trešdiena, 02 septembris 2015 11:21

E Smiltens LSPA 1

Otrdien – 1.septembrī, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) uz tikšanos ar Akadēmijas vadību ieradās Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) parlamentārais sekretārs, Saeimas deputāts, VIENOTĪBAS Saeimas frakcijas priekšsēdētāja vietnieks Edvards Smiltēns.

Vizītes mērķis bija apspriest LSPA aktuālos jautājumus, kas risināmi ar ministrijas palīdzību, apzināt problēmas un ieteikumus par līdzšinējo un turpmāko sadarbību ar IZM, gan Augstskolas ilgtermiņa stratēģiskajā attīstībā, gan attiecībā uz investīciju piesaisti LSPA infrastruktūras sakārtošanā.

Ar IZM parlamentāro sekretāru apspriedās LSPA rektors Jānis Žīdens, studiju prorektore Andra Fernāte un zinātņu prorektors Juris Grants.

Tikšanās laikā Edvards Smiltēns iepazinās ar Augstskolas infrastruktūru, apskatot LSPA sporta bāzes un studiju telpas.

Atsaucoties LSPA rektora uzaicinājumam, E.Smiltēns, kopā ar vairāk nekā 260 LSPA jaunajiem studentiem  - topošajiem sporta speciālistiem un fizioterapeitiem, atzīmēja studiju gada sākšanos Akadēmijai tradicionālajos „Hērakla svētkos”.

Sveicot studentus, LSPA rektors un IZM parlamentārais sekretārs pauda gandarījumu par jauno paaudzi, kura ir aktīva, interesējas par sportu un paliek uzticīga sportam arī no akadēmiskā viedokļa, kā arī novēlēja jaunajiem studentiem būt atvērtiem jauniem izaicinājumiem ceļā uz izvēlēto mērķi.

E Smiltens LSPA 2

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe–Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv