Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA STUDIJAS SĀK AR HĒRAKLA SVĒTKIEM. Fotoreportāža
LSPA STUDIJAS SĀK AR HĒRAKLA SVĒTKIEM. Fotoreportāža Drukāt
Trešdiena, 02 septembris 2015 08:34

hs 20151.septembrī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) Vieglatlētikas manēžā vairāk nekā 260 LSPA jaunie studenti  - topošie sporta speciālisti un fizioterapeiti, atzīmēja studiju gada sākšanos Akadēmijai tradicionālajos „Hērakla svētkos”, kurus šogad organizēja LSPA Vingrošanas katedra.

Klātesošos sveica LSPA rektors, profesors Jānis Žīdens,  kā arī Izglītības un zinātnes ministrijas parlamentārais sekretārs Edvards Smiltēnspaužot gandarījumu un prieku par jauno paaudzi, kura ir aktīva, interesējas par sportu un paliek uzticīga sportam arī no akadēmiskā viedokļa, kā arī novēlēja jaunajiem studentiem būt atvērtiem jauniem izaicinājumiem ceļā uz izvēlēto mērķi.

Svētku lakā Hērakla lomā iejutās Sporta zinātni studējošais Nils Zālītis, bet viņa daiļās pavadones bija topošās aerobikas treneres, LSPA studentes Sintija Spunde, Rūta Vasiļjeva, Elīza Eida un Rēzija Stepka.

Hērakls, LSPA  1.kursa deviņām grupām, uzdeva dažādus sportiskus uzdevumus, kas veicināja studentu savstarpējo iepazīšanos un katras grupas saliedēšanos. Uzdevumu starplaikos pirmkursniekiem bija sagatavoti LSPA vecāko kursu studentu priekšnesumi dejošanā, vingrošanā un arī ekstrēmajos sporta veidos.

Tālāk sekoja zvēresta nodošana Hēraklam par labu uzvedību Akadēmijā un studentu viesnīcā, par cītīgām studijām un aktīvu sportošanu.

 „Hērakla Svētku” galvenais mērķis ir pirmā kursa  studentus "iesvētīt" un uzņemt augstskolas studentu kolektīvā, iepazīstināt ar studiju biedriem un LSPA vadību, kā arī dot īsu ieskatu gaidāmajā studiju procesā no studijās pieredzējušākiem studentiem.

Studiju gada sākumu atzīmēja 1.kursa bakalaura programmu studenti, kuri nolēmuši savu dzīvi saistīt ar trenera, sporta skolotāja, menedžera, fizioterapeita vai rekreācijas speciālista profesiju.

Informāciju un foto sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv