Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes NO 31.AUGUSTA - 5.SEPTEMBRIM DOKUMENTU PIEŅEMŠANA 1.LĪMEŅA PROFESIONĀLAJĀ AUGSTĀKĀS IZGLĪTĪBAS PROGRAMMĀ „IZGLĪTĪBAS UN SPORTA DARBA SPECIĀLISTS”
NO 31.AUGUSTA - 5.SEPTEMBRIM DOKUMENTU PIEŅEMŠANA 1.LĪMEŅA PROFESIONĀLAJĀ AUGSTĀKĀS IZGLĪTĪBAS PROGRAMMĀ „IZGLĪTĪBAS UN SPORTA DARBA SPECIĀLISTS” Drukāt
Svētdiena, 23 augusts 2015 16:32

Baneris 1 limenis uznemsana 2015

No 31.augusta līdz 5.septembrim Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) notiks reflektantu dokumentu pieņemšana 1.līmeņa profesionālajā augstākās izglītības programmā „Izglītības un sporta darba speciālists”, kas divos studiju gados, pilna laika klātienē, studentiem piedāvā iegūt sporta veida trenera kvalifikāciju.

LSPA 1.līmeņa programmā ir valsts budžeta apmaksātas studiju vietas, kas tiek piešķirtas konkursa kārtībā pēc iegūto ballu summas, kā arī studiju vietas par maksu. Sākot ar 2.semestri studenti var pretendēt uz studiju kredītu studiju maksas segšanai.

Dokumenti iesniedzami LSPA centrālajā ēkā, Rīgā, Brīvības gatvē 333, 2.stāva 223.kabinētā, līdzi ņemot uzņemšanai nepieciešamos dokumentus. Pirms dokumentu iesniegšanas  bankā  jāveic maksājums 21 EUR apmērā par dokumentu noformēšanu un reģistrēšanu. Maksājuma uzdevums jāiesniedz reizē ar uzņemšanas dokumentiem.

Rekvizīti.
Maksātājs: vārds, uzvārds, personas kods

Saņēmējs: Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija
                     Reģ. Nr: 90000055243
                     Banka: Valsts kase; 
                     Bankas kods: TRELLV22, 
                     Konts Nr. LV53TREL9150120000000
Maksājuma mērķis: Par dokumentu reģistrēšanu 1.līmeņa profesionālajā studiju programmā. Kods 21351 (obligāti uzrādīt beigās).  Ja maksājumu veic trešā persona - jāuzrāda personas vārds/uzvārds par kuru tiek maksāts.

Reflektantus imatrikulē studiju programmā, ja noslēgts studiju līgums un iemaksāta studiju maksa par pirmo semestri. Līgumu slēgšana sākas 10.septembrī, bet studiju process sākas 15.septembrī.

Maksājums par 1.studiju semestri programmā "Izglītības un sporta darba speciālists" ir 569 EUR.

Jautājumu gadījumā topošie studenti aicināti sazināties ar programmas direktori Ilonu Blekti – tel. 27800435.

Papildus informācija par jauno studentu uzņemšanu un dokumentu iesniegšanu pamatstudijām:  http://uznemsana.lspa.lv/index.php/1-limenis-m  

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv