Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes 27.AUGUSTĀ LSPA PAPILDUZŅEMŠANA MAĢISTRANTŪRĀ UN DOKTORANTŪRĀ (2015)
27.AUGUSTĀ LSPA PAPILDUZŅEMŠANA MAĢISTRANTŪRĀ UN DOKTORANTŪRĀ (2015) Drukāt
Trešdiena, 08 jūlijs 2015 12:36

Pap Uzn 400 400 2015 L

27.augustā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā notiks studentu papilduzņemšana profesionālajā maģistra programmā un akadēmiskajā doktora programmā „Sporta zinātne”, kā arī profesionālajā maģistra programmā „Veselības aprūpes speciālists sportā”. Pirmā uzņemšana maģistrantūrā un doktorantūrā šogad noslēdzās 30.jūnijā, un budžeta grupas jau ir nokomplektētas. Papildus uzņemšana notiks maksas grupās ar tiesībām uz rotāciju. Pieredze rāda, ka maksas grupas studenti, kuri sekmīgi un laicīgi nokārtojuši 1.semestra pārbaudījumus, ar 2.semestri, lielākoties, nonāk budžeta grupā.

Dokumentu iesniegšana maģistrantūras un doktorantūras studijām būs iespējama 27.augustā. Dokumentus jāiesniedz, ierodoties LSPA (Rīgā, Brīvības gatvē 333) 223.telpā no pulksten 10:00 līdz 16:00.

Savukārt iestājpārbaudījumi notiks 28.augustā, pulksten 9.00.

LSPA profesionālā maģistra augstākās izglītības programma „Sporta zinātne” (kods 47813) akreditēta uz pilnu termiņu -  līdz 2019.gada 23.maijam. Programmas studiju ilgums ir 1 gads 7 mēneši, bet pilna studiju programmas maksa, ja neiegūst budžeta vietu, ir no EUR 2775 līdz EUR 3415. Profesionālais maģistrs Sporta zinātnē sagatavo izglītības un sporta darba speciālistus vienā no sekojošajām kvalifikācijām: sporta skolotājs, vadītājs sporta jomā, rekreācijas speciālists vai sporta veida vecākais treneris.

LSPA profesionālā maģistra augstākās izglītības programma „Veselības aprūpes speciālists sportā” (kods 47722) Izglītības un zinātnes ministrijā akreditēta līdz 2017.gada 18.jūnijam. Programmas studiju ilgums 2 gadi, bet pilna studiju programmas maksa (2 gadi) EUR 3420. Maģistra programmas „Veselības aprūpes speciālists sportā”absolventi iegūs veselības zinātņu maģistra grādu veselības aprūpē ar kvalifikāciju: sporta fizioterapeits vai arī pielāgoto fizisko aktivitāšu speciālists rehabilitācijā. Lai studētu LSPA maģistrantūrā, nepieciešams bakalaura grāds un kvalifikācija fizioterapijā. Šogad programmā „Veselības aprūpes speciālists sportā” PIRMO REIZI paredzētas arī valsts budžeta vietas!

Arī akadēmiskā doktora augstākās izglītības programma „Sporta zinātne” (kods 51813) Izglītības un zinātnes ministrijā akreditēta uz pilnu termiņu - līdz 2019.gada 23.maijam. Tā sagatavo sporta zinātnes nozares doktorus sporta pedagoģijā vai sporta teorijā un vēsturē (Dr.paed.). Programmas studiju ilgums ir 3 gadi 6 mēneši, bet studiju programmas maksa, ja neiegūst budžeta vietu, ir EUR 6190.

Detalizēta informācija par uzņemšanu jaunajam studiju gadam atrodama mājaslapā http://uznemsana.lspa.lv/ vai pie maģistrantūras un doktorantūras vadītājas Tatjanas Ņikiforovas: e-pasts:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , +371 67799525.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe–Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv