Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes NO 17.- 21.AUGUSTAM DOKUMENTU PIEŅEMŠANA STUDIJĀM NEKLĀTIENĒ, BAKALAURA PROGRAMMĀS „SPORTA ZINĀTNE” UN „FIZIOTERAPIJA”
NO 17.- 21.AUGUSTAM DOKUMENTU PIEŅEMŠANA STUDIJĀM NEKLĀTIENĒ, BAKALAURA PROGRAMMĀS „SPORTA ZINĀTNE” UN „FIZIOTERAPIJA” Drukāt
Ceturtdiena, 09 jūlijs 2015 11:31

Baneris nekl 2015

No 17. līdz 21. augustam Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā notiks reflektantu dokumentu pieņemšana nepilna laika neklātienes studijām bakalaura programmās – „Sporta zinātne” un „Fizioterapija”. Dokumenti iesniedzami LSPA centrālajā ēkā, Rīgā, Brīvības gatvē 333, 2.stāva 222.kabinētā, līdzi ņemot uzņemšanai nepieciešamos dokumentus. Par dokumentu noformēšanu un reģistrāciju jāmaksā - 21 EUR.

Pirms dokumentu iesniegšanas nepilna laika neklātienes studijām, jebkurā bankā OBLIGĀTI jāveic maksājums EUR 21 par dokumentu noformēšanu. Maksājuma uzdevums jāiesniedz reizē ar uzņemšanas dokumentiem.

REKVIZĪTI:
Maksātājs: vārds, uzvārds, personas kods

Saņēmējs: Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija
                     Reģ. Nr: 90000055243
                     Banka: Valsts kase; 
                     Bankas kods: TRELLV22, 
                     Konts Nr. LV53TREL9150120000000
Maksājuma mērķis: Par studijām nepilna laika neklātienes nodaļā. Kods 21351 (obligāti uzrādīt beigās).  Ja maksājumu veic trešā persona - jāuzrāda personas vārds/uzvārds par kuru tiek maksāts.

Studijas nepilna laika neklātienē ir par maksu. Sākot ar 2.semestri studenti var pretendēt uz studiju kredītu studiju maksas segšanai. Programmā „Sporta zinātne” fiziskās sagatavotības  iestājeksāmens nav jākārto.

Reflektantus imatrikulē studiju programmās, ja noslēgts studiju līgums un iemaksāta studiju maksa par pirmo semestri.

Maksājums par 1.studiju semestri:
Programmā "Sporta zinātne" - 569 EUR
Programmā "Fizioterapija" - 989 EUR

Kontakti:
Nepilna laika neklātiene –  67543429 
Fizioterapijas nodaļa –  67799548 

Papildus informācija par jauno studentu uzņemšanu un dokumentu iesniegšanu pamatstudijām: http://uznemsana.lspa.lv/index.php/bakalaurs-m

„Sporta zinātnes” studiju programmas aptver vairāk nekā 50 sporta veidus un to mācīšanas metodikas apguvi. Turklāt, pabeidzot bakalaura studijas „Sporta zinātnē”, tiek iegūtas uzreiz divas specialitātes. Piemēram, sporta skolotājs un treneris vai sporta skolotājs un menedžeris, vai rekreācijas (fizisko, garīgo un emocionālo spēju atjaunošana brīvajā laikā) speciālists un treneris. Iespējamas arī citas kvalifikāciju kombinācijas.

Kā atsevišķa bakalaura studiju programma tiek piedāvāta „Fizioterapija”, kurā absolventi iegūst profesionālā bakalaura grādu veselības aprūpē ar kvalifikāciju „Fizioterapeits” ar specializāciju sporta jomā. Šī profesija Latvijā vēl ir salīdzinoši jauna, bet kļūst gadu no gada pieprasītāka. Tāpēc Akadēmija nopietni strādā pie programmas pilnveides un studiju virziena tālākas attīstības.

Esošie un topošie LSPA studenti, absolvējot Akadēmiju, garantēti saņems valsts un starptautiski atzītus augstākās izglītības diplomus.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv