Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes SAEIMA AIZSARDZĪBAS MINISTRA AMATAM APSTIPRINA MŪSU AKADĒMIJAS ABSOLVENTU RAIMONDU BERGMANI. LEPOJAMIES!
SAEIMA AIZSARDZĪBAS MINISTRA AMATAM APSTIPRINA MŪSU AKADĒMIJAS ABSOLVENTU RAIMONDU BERGMANI. LEPOJAMIES! Drukāt
Trešdiena, 08 jūlijs 2015 11:34

Bergmanis

Sveicam mūsu Akadēmijas 2003.gada absolventu, LSPA Padomnieku konventa biedru un goda nosaukuma „LSPA Patriots” laureātu Raimondu BERGMANI ar apstiprināšanu Aizsardzības ministra amatā. Vēlam spēku un izturību atbildīgajā amatā!

Saeima 8.jūlijā aizsardzības ministra amatā apstiprināja līdzšinējo Saeimas deputātu Raimondu Bergmani. Par apstiprināšanu nobalsoja 50 deputāti, pret - pieci, bet atturējās septiņi deputāti.

Kā liecina aģentūras LETA arhīvs, 1966.gadā dzimušais Bergmanis 1991.gadā Rīgas Tehniskajā universitātē ieguvis inženiera-ķīmiķa izglītību stikla un sitālu ķīmiskās tehnoloģijas specialitātē, bet 2003.gadā absolvējis Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju, kur ieguvis bakalaura grādu sporta zinātnē kā sporta darba speciālists, smagatlētikas treneris.

Bergmanis ir triju Olimpisko spēļu dalībnieks svarcelšanā - Barselonā 1992.gadā, Atlantā 1996.gadā, Sidnejā 2000.gadā.

Darba karjerā Bergmanis bijis Aizsardzības ministrijas valsts sekretāra padomnieks, treneris sporta klubā "Ķeizarmežs", instruktors Valsts prezidenta Drošības dienestā, kā arī Jaunsardzes centra Rekrutēšanas nodaļas rekrutēšanas speciālists. Viņš ir arī Latvijas Olimpiskās komitejas viceprezidents, Latvijas Olimpiešu kluba prezidents, Latvijas Olimpiskās akadēmijas senators.

Pagājušajā gadā viņš kandidēja 12.Saeimas vēlēšanās no ZZS saraksta un tika ievēlēts parlamentā. Bergmanis ir NATO Parlamentārās asamblejas Drošības un aizsardzības komisijas loceklis. Viņš ir arī Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētāja biedrs.

Informāciju apkopoja:

LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja

Ilze Āķe-Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv