Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes 13.JŪLIJĀ SĀKUSIES JAUNO STUDENTU UZŅEMŠANA LATVIJAS SPORTA PEDAGOĢIJAS AKADĒMIJĀ
13.JŪLIJĀ SĀKUSIES JAUNO STUDENTU UZŅEMŠANA LATVIJAS SPORTA PEDAGOĢIJAS AKADĒMIJĀ Drukāt
Otrdiena, 14 jūlijs 2015 10:04

No pirmdienas – 13.jūlija, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) sāks jauno studentu uzņemšanu pilna laika klātienes studijām bakalaura programmās – „Sporta zinātne” un „Fizioterapija” ar specializāciju sporta jomā. Uzņemšana bakalaura programmu nepilna laika neklātienē sāksies mēnesi vēlāk - 17.augustā.
Uznemsana 2015 3 web

LSPA īpaši atbalsta arī augstas klases sportistus, kuri Sporta akadēmijā var studēt pēc individuāla studiju plāna, kas paredz iespēju studiju programmu apgūt ilgākā laika posmā nekā to nosaka studiju nolikums,” norāda Akadēmijas rektors, profesors Jānis Žīdens. „Darām visu, lai pēc aktīvo sporta gaitu beigām, mūsu sporta meistari ar savu pieredzi paliek nozarē un savas zināšanas tālāk nodod jaunajiem talantiem. Šobrīd Akadēmijāstudē izcilais pludmales volejbolists Mārtiņš Pļaviņš, viens no pasaules vadošajiem biatlonistiem Andrejs Rastorgujevs, Olimpisko spēļu dalībnieks modernajā pieccīņā Deniss Čerkovskis, profesionālais Latvijas šosejas riteņbraucējs Toms Skujiņš un citi augstas klases sportisti,” informē rektors.

LSPA 2015./2016. studiju gadā  programmā „Sporta zinātne” plānotas vairāk nekā 100 valsts apmaksātas budžeta vietas, savukārt programmā „Fizioterapija” studijas notiek tikai par maksu.

Dokumentu pieņemšana bakalaura programmu apguvei klātienē notiks desmit dienas, no 13. līdz 24.jūlijam. LSPA reflektantiem,darba dienās (sestdien un svētdien nestrādā), jāierodas Akadēmijas centrālajā ēkā Rīgā, Brīvības gatvē 333, no pulksten 10:00 līdz 16:00, līdzi ņemot uzņemšanai nepieciešamos dokumentus. Par dokumentu noformēšanu un reģistrāciju studijām jāmaksā - 21 euro. No maksājuma atbrīvoti bāreņi.

Papildus informācija par jauno studentu uzņemšanu un dokumentu iesniegšanu pamatstudijām skatāma Internetā: http://uznemsana.lspa.lv/, zvanot pa tālruni: 67543420 vai rakstot e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Uzņemšanas rezultāti būs zināmi 27.jūlijā.

 „Sporta zinātnes” studiju programmas aptver vairāk nekā 50 sporta veidus un to mācīšanas metodikas apguvi. Turklāt, pabeidzot četru gadu bakalaura studijas „Sporta zinātnē”, tiek iegūtas uzreiz divas specialitātes. Piemēram, sporta skolotājs un treneris vai sporta skolotājs un menedžeris, vai rekreācijas (fizisko, garīgo un emocionālo spēju atjaunošana brīvajā laikā) speciālists un treneris. Iespējamas arī citas kvalifikāciju kombinācijas. Akadēmijā īstenojamās studiju programmas ir akreditētas līdz 2019.gada 23.maijam.

Kā atsevišķa bakalaura studiju programma tiek piedāvāta „Fizioterapija”, kurā  absolventi iegūst profesionālā bakalaura grādu veselības aprūpē ar kvalifikāciju „Fizioterapeits” ar specializāciju sporta jomā. Šī profesija Latvijā vēl ir salīdzinoši jauna, bet kļūst gadu no gada pieprasītāka. Tāpēc Akadēmija nopietni strādā pie programmas pilnveides un studiju virziena tālākas attīstības. Akadēmijā īstenojamās studiju programmas ir akreditētas līdz 2017.gada 18.jūnijam.

Atgādinām, ka esošie un topošie LSPA studenti, absolvējot Akadēmiju, garantēti saņems valsts un starptautiski atzītus augstākās izglītības diplomus.

Jau ziņots, ka 31.jūnijā noslēdzās uzņemšana studijām LSPA maģistrantūrā un doktorantūrā. Savukārt uzņemšana pirmā līmeņa profesionālās augstākā izglītības programmā “Izglītības un sporta darba speciālists” sāksies 31.augustā.

LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv