Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes ASTOŅI LSPA STUDENTI PĀRSTĀVĒS LATVIJU 28. STUDENTU UNIVERSIĀDĒ DIENVIDKOREJĀ
ASTOŅI LSPA STUDENTI PĀRSTĀVĒS LATVIJU 28. STUDENTU UNIVERSIĀDĒ DIENVIDKOREJĀ Drukāt
Otrdiena, 30 jūnijs 2015 13:20

gwangju suNo 3. līdz 14.jūlijam Dienvidkorejas pilsētā Gvangju (Gwangju), notiks 28. Pasaules Studentu universiāde. Latviju šogad pārstāvēs 51 sportists no 10 augstskolām, tai skaitā astoņi LSPA studenti četros sporta veidos. Kopumā Pasaules Universiādē 21 sporta veidā piedalīsies vairāk nekā 10 000 sportistu no 170 valstīm.

Latvijas studenti startēs 10 sporta veidos: airēšanā, džudo, galda tenisā, loka šaušanā, mākslas vingrošanā, peldēšanā, šaušanā, taekvondo, vieglatlētikā un volejbolā. Universiādes laikā par Latvijas sportistu gaitām informēs Latvijas Televīzija.

PASAULES UNIVERSIĀDĒ NO LSPA LATVIJAS STUDENTU IZLASI PĀRSTĀVĒS: 

Vieglatlētika: šovasar bakalaura programmu sporta zinātnē absolvējusī, Olimpisko spēļu dalībniece, Līna Mūze (šķēpa mešana), 1.līmeņa augstākās profesionālās izglītības students Elvijs Misāns (tāllēkšana) un šovasar bakalaura programmu fizioterapijā absolvējušais Pauls Ārents (800m)

Džudo: 2.kursa students sporta zinātnē Džeisons Smoļars (līdz 90kg) un 2.kursa studente fizioterapijā Diāna Krūmiņa (līdz 63kg)

Taekvondo: maģistrantūras students Sandris Radziņš (līdz 63kg)

Latvijas volejbola izlasē iekļauti: šovasar bakalaura programmu sporta zinātnē absolvējušais Matīss Gabdulļins un 2.kursa students sporta zinātnē Reinis Pekmans.

„Ikviena sportista sapnis ir piedalīties augstākā līmeņa sacensībās un mēroties spēkiem ar atzītiem sava sporta veida līderiem, taču Pasaules Universiādēs ir arī plašs starpkultūru izglītojošo un sociālo pasākumu klāsts, kas ne tikai bagātinās sportista karjeras pieredzi, bet arī atstās spilgtus iespaidus. Priecājamies, ka šogad Latviju Universiādē pārstāvēs arīdzan volejbola izlase,” uzsver Latvijas Augstskolu sporta savienības (LASS) prezidente, LSPA profesore Agita Ābele.  

Paldies, Izglītības un zinātnes ministrijai, Latvijas Olimpiskajai komitejai, Latvijas Sporta federāciju padomei, Rīgas Domei, kā arī sporta veidu federācijām, augstskolām un pašvaldībām par atbalstu, nodrošinot sekmīgu gatavošanos Universiādei.

Vairāk informācijas: http://www.gwangju2015.com/

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv