Uz sākumu Jaunumi Studentiem Aicinājumi pieteikties stipendijām studijām ārvalstīs
Aicinājumi pieteikties stipendijām studijām ārvalstīs Drukāt
Piektdiena, 05 novembris 2010 15:05

1.Izraēlas valdība piedāvā Latvijas pēcdoktorantūras pētniekiem, doktorantūras un maģistrantūras studentiem pieteikties uz studiju vai pētniecības darbu veikšanas stipendijām Izraēlas augstskolās.

Sīkāka informācija: http://viaa.gov.lv/lat/starpvalstu_sadarbiiba/stipendijas/stipendiju_piedavajumi/?text_id=4557

2. Vācijas Akadēmiskās Apmaiņas Dienests (DAAD) katru gadu Latvijas studentiem piedāvā dažādu akadēmisko līmeņu un jomu stipendijas. Tām var pieteikties  bakalaura studenti (sākot no 2.kursa), maģistrantūras un doktorantūras studenti, kā arī šo programmu absolventi, zinātnieki un augstskolu pasniedzēji.

Sīkāka informācija: http://viaa.gov.lv/lat/starpvalstu_sadarbiiba/stipendijas/stipendiju_piedavajumi/?text_id=4477

3. Taivānas pārstāvniecība Latvijā aicina Latvijas augstskolu un zinātnisko institūtu profesorus, asociētos profesorus, profesoru asistentus, doktora grāda kandidātus un pētniekus pieteikties uz Taivānas stipendiju. Stipendijai aicināti pieteikties pretendenti, kas pētī sinoloģijas un sociālo zinātņu jautājumus par Taivānu, kontinentālo Ķīnu, Āzijas Klusā okeāna valstīm.

Sīkāka informācija: http://viaa.gov.lv/lat/starpvalstu_sadarbiiba/stipendijas/stipendiju_piedavajumi/?text_id=4195

4. VIAA atkārtoti aicina pieteikties četru mēnešu ilgām Čehijas Republikas valdības stipendijām 2010./2011.akadēmiskā gada pavasara semestrī.

Sīkāka informācija: http://viaa.gov.lv/lat/starpvalstu_sadarbiiba/stipendijas/stipendiju_piedavajumi/?text_id=4054

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv