Barjeras sportā un dzīvē... Tik tiešām barjeras? Vai iespējas?!! Drukāt
Piektdiena, 05 jūnijs 2015 07:22

5hurdleheightsGan sportā, gan dzīvē mēs sastopamies ar dažādiem šķēršļiem, kas traucē mums sasniegt tos mērķus, kurus esam iecerējuši. Šķēršļi un barjeras ir gan apkārtējā vidē, gan mūsos - mūsu prātā, ķermenī, prasmēs vai motivācijā. Piemēram, viena no mūsu prāta barjerām ir tā, ka fokusējoties uz to, kā mums nav, mēs bieži vien aizmirstam par to, kas mums ir.

Apkārtējās vides vai apstākļu barjeras mēs reti spējam mainīt. Līdzcilvēku spiediens, nepieņemšana, aprunāšana vai nepatiesas apsūdzības, finansiālās grūtības, negodīgi tiesneši... TOMĒR katrā barjerā mēs varam saskatīt iespēju: iespēju mācīties mīlēt, iespēju mācīties uzklausīt, iespēju mācīties piedot, iespēju kļūt stiprākiem un neatlaidīgākiem. Un patiesībā jebkurš šķērslis, grūtība, barjera, kas mums ir dzīvē, dod pašu galveno iespēju - IESPĒJU MĀCĪTIES UZTICĒTIES DIEVAM UN PAĻAUTIES UZ VIŅU!!! Viņš spēj atrisināt jebkuru problēmu, pārvēršot to par iespēju, jo Viņš savā varenībā ir augstāks par visiem! Viņa godība paceļas pāri par debesīm un Viņš ir tas, kurš spēj pacelt no dzīves dubļiem ikvienu nelaimīgo! (Izlasi 113. un 115. psalmu, tas Tevi iedrošinās!)

Tas tik tiešām ir interesanti, ka mēs lūdzam, lai Dievs stiprina mūs ticībā, gribam mācīties vēl vairāk uzticēties Viņam, iesakņoties Viņa mīlestībā, bet barjeras, šķēršļus, problēmas savās dzīvēs tā ne visai gribam piedzīvot... Bet tieši esot pārbaudījumos mēs taču Viņa klātbūtni piedzīvojam visvairāk un visreālāk!

Vai Tu spēj barjeras savā dzīvē saskatīt kā iespējas?

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv