Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes NOSKATIES VIDEO PAR 2015.GADA TŪRISMA NOMETNI KVĒPENĒ!
NOSKATIES VIDEO PAR 2015.GADA TŪRISMA NOMETNI KVĒPENĒ! Drukāt
Ceturtdiena, 04 jūnijs 2015 14:42

Kvepene 2015Lai nostiprinātu 2.studiju gadā apgūtās zināšanas orientēšanās un tūrismā, kā arī mācītos tās pielietot praksē, no šā gada 30.maija līdz 4.jūnijam Cēsu rajona ūdens tūrisma apmetnē „KVĒPENE” notika ikgadējā LSPA studentu Tūrisma nometne, kurā piedalījās 102 Akadēmijas klātienes un neklātienes Sporta zinātnes studenti un 10 Slēpošanas katedras docētāji.

„Kvēpenē” tūrisma nometne notiek jau 27.gadu, bet LSPA tūrisma nometne kā studiju procesa sastāvdaļa norit jau vairāk nekā 50 gadus.

Nometni organizēja LSPA Slēpošanas, šaušanas, orientēšanās, tūrisma un rekreācijas katedra. Nometnes vadītāja – profesore Daina Krauksta. Atbildīgā par studiju kursu „Tūrisms"  - docente Inga Liepiņa, par studiju kursu "Orientēšanās" - asoc.profesore Baiba Smila. Nometnes darbā iesaistīti arī profesors Juris Grants, asoc.profesors Ivars Kravalis,  lektore Ligita Indriksone, docents Kalvis Ciekurs, asistents Intars Nikonovs un  docente Ingrīda Smukā.

Video autors: Viesturs Krauksts 

Foto: Juris Grants 

 

 

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv