STUDENTI MĀCĀS UN MĀCA ROTAĻĀTIES Drukāt
Otrdiena, 02 jūnijs 2015 22:41

Bērni velk virviPateicoties Sporta spēļu katedras docentes Irēnas Dravnieces vadītajam studiju kursam „Rotaļas pirmskolā un skolā”, topošajiem sporta skolotājiem, kuri studē 3.kursā, bija iespēja vadīt „Rotaļu dienu” Rīgas Hanzas vidusskolas 4. klases skolēniem, kā arī līdzdarboties Rīgas Zvejas ielas svētkos. Pasākumu mērķis - dot studentiem iespēju gūt pieredzi darbā ar bērniem, kā arī pievērst bērnu uzmanību aktīvam dzīvesveidam.

Studiju kursa ietvaros, 27.maijā, Akadēmijā viesojās Rīgas Hanzas vidusskolas 4. klases skolēni, kuri piedalījās studentu vadītajā „Rotaļu dienā”. Skolēni divu stundu garumā pilnveidoja savas kustību prasmes dažādās aizraujošās rotaļās un spēlēs. Studenti izdomāja daudzveidīgas aktīvās izklaides, lai bērniem būtu interese kustēties, un viņi arī turpmāk vēlētos nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm.

IMG 6416

Savukārt 23.maijā, trīspadsmit LSPA 3. kursa studenti palīdzēja organizēt aktīvās atpūtas svētkus Zvejas ielā, Rīgā. Studenti svētku apmeklētājiem piedāvāja rotaļu programmu ar šautriņu mešanu, basketbola soda metienu turnīru, jautrības stafeti, foto orientēšanās sacensībām un sporta viktorīnu. Pasākuma kulminācijā notika virves vilkšanas sacensības lielajiem un mazajiem svētku dalībniekiem.

Studenti velk virvi

Rakstu sagatavoja:
LSPA 3.kursa studenti
Ieva Lepse, Zane Ķīkule, Eva Janīte un Pēteris Stepītis

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv