Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LATVIJAS AUGSTSKOLU REITINGĀ LSPA 12.VIETĀ STARP 34 AUGSTSKOLĀM
LATVIJAS AUGSTSKOLU REITINGĀ LSPA 12.VIETĀ STARP 34 AUGSTSKOLĀM Drukāt
Piektdiena, 29 maijs 2015 16:18

149805xcitefun-thumbs-up„Latvijas Avīze” 13. maijā publicējusi ikgadējo, pēc skaita jau astoto, Latvijas augstskolu reitingu. Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) tajā nemainīgi saglabā 12 vietu 34 augstskolu konkurencē. Reitinga veidošanā izmantoti statistikas dati, ko augstskolas pašas iesniegušas Izglītības un zinātnes ministrijai par studentu, pasniedzēju, absolventu skaitu u. tml.

SKDS veiktā iedzīvotāju aptauja liecina, ka LSPA sabiedrībā ir labi atpazīta augstskola, par to dzirdējuši 95 procenti respondentu. Arī izglītības kvalitāti respondenti kā izcilu vai labu novērtējuši 40 procentos gadījumu.

Latvijas augstskolu reitingā pirmais trijnieks nostabilizējies – arī šogad pirmajā vietā ir Latvijas Universitāte, otrajā – Rīgas Tehniskā universitāte, bet trešajā - Rīgas Stradiņa universitāte, vēsta "Latvijas Avīze".

Šā gada reitingā lielākais kāpums ir Rīgas Juridiskajai augstskolai – no 22. uz 6.vietu.

Laikraksts atzīst, ka reitings, protams, nav un nevar būt vienīgais augstskolas kvalitātes mērs. Pēdējos gados daļa Latvijas augstskolu gana aktīvi cenšas pierādīt un uzlabot savu konkurētspēju, aicinot ārvalstu konsultantus, iegūstot starptautiskas kvalitātes zīmes savām studiju programmām un tamlīdzīgi.

Reitings un publikācija.

LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv