Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA STUDENTI GŪST PRAKTISKU PIEREDZI PIELĀGOTĀ SPORTĀ
LSPA STUDENTI GŪST PRAKTISKU PIEREDZI PIELĀGOTĀ SPORTĀ Drukāt
Pirmdiena, 18 maijs 2015 10:16

Para 2015Trīs LSPA maģistrantūras studenti no Veselības aprūpes studiju programmas "Pielāgoto fizisko aktivitāšu speciālists rehabilitācijā" - Andris ŠNĒVELIS, Mārtiņš ČAMPA un Anastasija ALIFĀNOVA no 15.-17.maijam Viļņā piedalījās pirmajās Baltijas jauniešu vasaras sporta spēlēs bērniem un jauniešiem ar invaliditāti. Nākamajā gadā šo pasākumu uzticēts organizēt Latvijai. 

LSPA profesore Aija Kļaviņa: „Viļņā notikušais pasākums ir jauna lappuse pielāgotā sporta vēsturē Baltijas reģionā un arī mūsu valstī, jo tika aizsākta jauna tradīcija bērnu un jauniešu ar invaliditāti sportā. Mūsu studentiem bija iespēja praktiski likt lietā apgūtās zināšanas, palīdzot Latvijas komandas dalībniekiem gan sporta laukumā, gan ārpus sacensībām. Ļoti lepojos ar mūsu studentiem un viņu profesionālajām darba iemaņām. Paldies par darbu un entuziasmu!”

No Latvijas sacensībās piedalījās 19 sportisti ar redzes, kustību un intelektuāliem traucējumiem. Latvijas komanda izcīnīja 20, visa kaluma, medaļas. 

Informāciju apkopoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Foto: LSPA prof. Aija Kļaviņa

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv