Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes TRĪS LSPA STUDENTI UZ GODA PJEDESTĀLA ATKLĀTAJĀ LATVIJAS ČEMPIONĀTĀ BODIBILDINGĀ
TRĪS LSPA STUDENTI UZ GODA PJEDESTĀLA ATKLĀTAJĀ LATVIJAS ČEMPIONĀTĀ BODIBILDINGĀ Drukāt
Otrdiena, 12 maijs 2015 16:22

Body 2015Seši LSPA studenti 3.maijā, Rīgā, piedalījās Latvijas bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas rīkotajā Atklātajā Latvijas čempionātā bodibildingā, fitnesā, bodifitnesā, bikini fitnesā un men’s physique.Visi mūsu studenti piedalījās men’s physique sacensību kategorijā. Līdz 178cm 1.vietu izcīnīja LSPA 1.kursā studējošais Jānis Pavkštello, bet virs 178cm uzvaras laurus plūca šā gada LSPA neklātienes studiju absolvents Mārtiņš Zeltiņš, 2.vietā atstājot savu kolēģi no 2.kursa Elvi Rudbahu.

Men’s physique kategorijā līdz 178cm, starp 15 dalībniekiem, 3 bija LSPA studenti - Jānis Pavkštello, Mārtiņš Golasko, Artis Bebris; kā arī virs 178cm, starp 17 dalbniekiem, 3 dalībnieki bija LSPA studenti - Elvis Rudbahs, Edvīns Bušs, Mārtiņš Zeltiņš.

Rezultāti:
Men’s physique -178cm:
1. Vieta – Jānis Pavkštello
5. Vieta – Mārtiņš Golasko
6. Vieta – Artis Bebris

Men’s physique +178cm:

1. Vieta – Mārtiņš Zeltiņš (šogad absolvēja LSPA neklātienes studijas Sporta zinātnē)

2. Vieta – Elvis Rudbahs

9.  Vieta – Edvīns Bušs

Kā pastāstīja LSPA profesors Leonids Čupriks: „Katrs sportists 10 līdz 12 nedēļas cītīgi gatavojās sacensībām, lai sasniegtu maksimālu muskuļu reļjefu. Visi mācijās pozēt, jo tiesneši atsevišķi nevērtē sportista muskuļus, viņi vērtē tikai muskuļu proporcijas, un to kā sportists parāda sevi uz skatuves. Visi startēja ļoti veiksmīgi. Pavkštello, Rudbahs un Zeltiņš bija jau ar pieredzi, tāpēc šogad  viņiem rezultāti bija labāki.”

Men’s physique sacencība Latvijā notiek trešo gadu. Tā ir kategorija, kurā vīriešus dala divās apakšgrupās - augumā līdz 178cm un virs 178cm.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Publicitātes foto

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv