Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LSPA VOLEJBOLA DĀMAS - LATVIJAS XXV UNIVERSIĀDES ČEMPIONES, LSPA VĪRI – VICEČEMPIONI
LSPA VOLEJBOLA DĀMAS - LATVIJAS XXV UNIVERSIĀDES ČEMPIONES, LSPA VĪRI – VICEČEMPIONI Drukāt
Pirmdiena, 11 maijs 2015 19:50

4 volejbols 2015Šajās brīvdienās, 9.-10.maijā, Jelgavā notika Latvijas XXV Universiādē volejbolā, kurā piedalījās septiņas Latvijas augstskolu volejbola komandas sievietēm (LSPA, LLU, RSU-1, RSU-2, LU, RTU, DU) un piecas komandas vīriešiem (LSPA, LLU, DU, RSU, RTU). Bija paredzēts, ka vīriešiem startēs arī LU komanda, tomēr viņi savu dalību atteica dažas dienas pirms sacensību sākuma. LSPA dāmas kļuva par Universiādes čempionēm, bet puiši izcīnīja Universiādes vicečempionu titulu.

Vīriešu un sieviešu komandas sadalīja divās apakšgrupās. Pirmajā dienā spēles norisinājās līdz 2 setu uzvarai, bet otrajā dienā finālos bija nepieciešams izcīnīt 3 setu uzvaru.

9.maijā pirmāspēle LSPA vīriešiembija pret RSU komandu, kurā tika izcīnīta uzvara 2-0, kā arī spēlē pret DU gūta vēl viena uzvara 2-1. Līdz ar to LSPA pārliecinoši iekļuva pusfinālā, kur pretinieki bija LLU komanda.

10.maijā pusfināla spēlē LSPA uzvarēja LLU komandu 3-0 un nodrošināja sev vietu finālā. Tāpat RTU komanda uzvarēja DU volejbolistus. Līdz ar to iepriekšējā gada Universiādes vēsture atkārtojās un finālā tikās LSPA ar RTU. Kopumā spēle bija ļoti spraiga un norisinājās 5 setos, kur LSPA piekāpās RTU komandai 2-3, izcīnot 2.vietu un sudraba medaļas.

Vietu sadalījums Latvijas XXV Universiādē volejbolā vīriešiem:
1.vieta – RTU
2.vieta – LSPA
3.vieta - DU

Savukārt 9.maijā pirmāspēle LSPA dāmāmbija ar RSU-1 komandu, kurā tika izcīnīta uzvara 2-0, kā arī otrajā spēlē pret DU volejbolistēm tika izcīnīta uzvara 2 setos, iekļūstot pusfinālā. Pēc otras apakšgrupas izspēlēm, noskaidrojās, ka pretinieces mūsu dāmām būs LLU komanda.

10.maijā pusfināla spēlē LSPA uzvarēja LLU komandu ar rezultātu 3-1. Finālā atkal vajadzēja stāties pretī RSU-1 komandai un vēlreiz pierādīt, ka iepriekšējās dienas uzvara nebija tikai veiksme. Pirms spēles RSU-1 volejbolistes atzina, ka ir nopietni apņēmušās revanšēties par iepriekšējās dienas zaudējumu. Lai gan pirmais sets beidzās 30:28 LSPA labā un patiesi pierādīja RSU-1 cīņas garu, tomēr LSPA līdz galam izradījās pārākas un izcīnīja uzvaru 3-0 un zelta medaļas.

Vietu sadalījums Latvijas XXV Universiādē volejbolā sievietēm:
1.vieta – LSPA
2.vieta – RSU-1
3.vieta - LU

Latvijas XXV Universiādē volejbolā LSPA vīriešu komanda spēlēja šādā sastāvā: 

Kaspars GERTNERS (2.2 klātiene), Reinis PEKMANS (1.0 klātiene), Vlads SMIRNOVS (1.1 1.līmenis), Artūrs BEIŠA (1.0 klātiene), Gatis BERDINSKIS (M1.2), Klāvs ZAĻKALNS (2.1 1.līmenis), Matīss GABDULĻINS (4.1 klātiene), Krists DAMBERGS (1.1 klātiene), Andris DOLŽENKO (2.3 klātiene), Toms PROKOFJEVS (2.1 1.līmenis), Ģirts VICINSKIS (3.2 nepilna laika neklātiene), Arvis ZELČS (1.4 (klātiene).

Komandu sacensībās vadīja LSPA docents – treneris VladimirsLAPIŅŠ.

2014./2015. studiju gada ČEMPIONES volejbolā sievietēm ir LSPA sievietes: 

Ilze LIEPIŅLAUSKA (2.1 nepilna laika neklātiene), Sanda LIEPIŅLAUSKA (2.1 nepilna laika neklātiene), Agnese MEGNE (LSPA absolvente), Elva ANDERSONE (2.1 nepilna laika neklātiene), Simona ROZĪTE (4.3 klātiene), Krista JANSONE (4.1 klātiene), Līva RUMPE (4.3 klātiene), Laura PETROVIČA (M1.1), Jelizaveta MOROZOVA (2.6 klātiene).

Komandu sacensībās vadīja LSPA docente – trenere Daina KREPŠA.

Informāciju sagatavoja:
LSPA Sporta kluba metodiķe un volejbola komandas dalībniece
Laura Petroviča

Volejs damas 2015

Volejs viri 2015

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv