Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes 27.MAIJĀ NOTIEK LSPA 67. STUDENTU ZINĀTNISKĀ KONFERENCE
27.MAIJĀ NOTIEK LSPA 67. STUDENTU ZINĀTNISKĀ KONFERENCE Drukāt
Trešdiena, 13 maijs 2015 07:03

zin konf 2015 mŠodien - 27.maijā, no pulksten 12:00 notiks Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) 67. Studentu zinātniskā konference. LSPA katedras dalībai konferencē varēja izvirzīt divus dalībniekus - bakalaura studiju programmu pilna un nepilna laika nodaļu studentus. Viens dalībnieks tiek izvirzīts referāta nolasīšanai, otrs stenda referāta prezentācijai par savu pētījumu sporta jomā.  

Studentu zinātniskās konferences mērķis ir sekmēt studentu spēju izmantot apgūtos teorētiskos pamatus un prasmes; veikt sporta jomā profesionālu, inovatīvu un pētniecisku darbību; formulēt un analītiski raksturot informāciju, problēmas un risinājumus sporta jomā, tos izskaidrot un argumentēti diskutēt par tiem.

Pirmo 3 vietu ieguvēji mutiskajos un stenda referātos tiks ieteikti studijām LSPA maģistrantūrā, tādējādi iegūstot priekšrocības iestājeksāmenos budžeta grupā, kā arī saņems naudas balvas:
1. vieta – EUR 65
2. vieta – EUR 50
3. vieta – EUR 35

Savukārt katrs konferences dalībnieks saņems sertifikātu par piedalīšanos studentu zinātniskajā konferencē.

NOLIKUMS | PIETEIKŠANĀS FORMA | AFIŠA

 2014.gadā, LSPA 66. Studentu zinātniskajā konferencē uzvarēja 4.kursa students Toms STAŠULĀNS (darba vadītājs Dr.paed., docents Sergejs Saulīte) ar referātu „Dominējošās rokas uzbrukuma darbību ātruma likumsakarības paukotājiem 17 – 18 gadu vecumā”, 2.vietā Ieva DUNDURE (darba vadītājs Mg.paed., viesdocents Verners Mackars) ar referātu „Treniņu procesa pilnveidošana jāšanā – konkūrā 14 – 17 gadus veciem pusaudžiem”, trešajā vietā Sigita DĪCMANE (darba vadītājs Mg.paed., viesasistents Normunds Vārpa) ar referātu „Vitamīnu un minerālvielu ietekme uz kakla muskuļu neirālo regulāciju un iegurņa funkcionālo stāvokli”.

66 konference 2 2014

 Šogad konferences rīcības komitejas priekšsēdētāja ir LSPA Vieglatlētikas katedras lektore Sandra Škutāne.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Foto: LSPA lektore Sandra Škutāne

 

 

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv