Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes PIEDZĪVOJUMU SACENSĪBĀS „MANEVRS ČETRATĀ” STARTĒ NEBIJIS DOCĒTĀJU SKAITS
PIEDZĪVOJUMU SACENSĪBĀS „MANEVRS ČETRATĀ” STARTĒ NEBIJIS DOCĒTĀJU SKAITS Drukāt
Piektdiena, 08 maijs 2015 19:05

Manevrs 20156.maijā, Šmerļa mežā, notika LSPA studentu un pasniedzēju tradicionālās piedzīvojumu sacensības „Manevrs četratā 2015”, kuras jau 11.reizi organizēja 3.kursa rekreācijas specializācijas studenti. Sacensību dalībniekiem bija jāveic 10 komandu pārbaudījumi un viens tradicionālais uzdevums – foto stūrītis, apmēram 4km garajā distancē. Kopā sacensībās startēja 15 komandas - 48 LSPA studenti, kā arī 11 Akadēmijas docētāji.

LSPA Slēpošanas katedras vadītāja, profesore Daina Krauksta atzina, ka šogad sacensības tika noorganizētas ļoti augstā līmenī: „Šīs bija vienas no vislabāk noorganizētajām Akadēmijas piedzīvojumu sacensībām. Liels paldies studentiem par izdomu un spēju piesaistīt „Manevram” tik lielu dalībnieku un sponsoru skaitu.”

Šogad pirmo reizi „Manevrs četratā” vēsturē piedalījās 3 pasniedzēju komandas. Komanda ‘’Centīgie’’ – LSPA Slēpošanas katedras docētāji Daina Krauksta, Intars Nikonovs, Ligita Indriksone un Ivars Kravalis, komanda ‘’Zinātkārie’’ – Edgars Bernāns, Valters Āboliņš, Aiga Dombrovska un Anna Zuša, kā arī ‘’Sneigbaltīte un 3 rūķīši’’ – Aleksandra Čuprika, Karina Radionova un Anastasija Kadjanova.

Sacensību aktīvākie dalībnieki bija 2.kursa studenti no programmas „Sporta zinātne”.

1. vietu izcīnīja komanda ‘’Mazie jenotsuncīši’’ - Līga Valdmane, Inese Brezinska, Aigars Feteris un Andris Robalts – Sporta zinātnes studenti. Komanda balvā saņēma ceļojošo Uzvaras kausu, kā arī iespēju izmēģināt lidojumu „Aerodium” vertikālajā vēja tunelī.

Atpaliekot no sacensību uzvarētājiem tikai par dažiem punktiem, 2.vietu ieguva Sporta zinātnes 2.kursa komanda ‘’Vombati’’ - Edgars Aleksejevs, Sandris Šedis, Oskars Vīksna un Artūrs Liepiņš, kuri balvās saņēma dāvanu kartes no sacensību sponsora, Siguldas piedzīvojuma parka „Tarzāns”.

Savukārt 3.vietā ierindojās Sporta zinātnes studentu komanda „GUAPOS” - Santa Rūmniece, Dāvis Pasters, Juris Apters un Ainārs Sakalauskis,kuri dāvanās saņēma jogas paklājiņus no sponsora „Rudra”.

Par saliedētāko komandu nominēta komanda ar nosaukumu ‘’Tīģerēni’’ - Sintija Tīruma, Zane Andersone, Laura Janiša un Māra Tomaševska, bet par labāk tērpto komandu atzina „Tīģergarneles” – Elvis Staņevičs, Edgars Razmislovs, Toms Zalviņš un Kaspars Kaverskis.

Pārsteigumu balvu ieguva 3. kursa students Daniels Garančs par aktīvu piedalīšanos sacensībās, atbalstot tiesnešus, uzmundrinot savus komandas biedrus un vienkārši esot pozitīvs visa pasākuma garumā.

Lielu paldies sakām mūsu atbalstītājiem LSPA Sporta klubam, DāvanuServiss.lv, Sporta Laboratorija, Siguldas piedzīvojumu parkam „Tarzāns”, sporta uztura kompānijai„ISOSTAR”, „Just”,  „Red Bull”, „Aerodium”un jogas veikalam „Rudra”!

Uz tikšanos nākošā gada manevrēšanā!

Informāciju sagatavoja:
LSPA 3.kursa studente
Marita Puļļa

 

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv