Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LSPA STUDENTI UZ GODA PJEDESTĀLA BALTIJAS ČEMPIONĀTĀ SVARBUMBU CELŠANĀ
LSPA STUDENTI UZ GODA PJEDESTĀLA BALTIJAS ČEMPIONĀTĀ SVARBUMBU CELŠANĀ Drukāt
Pirmdiena, 27 aprīlis 2015 12:33

ESTI-11225. aprīlī LSPA 2.kura students Edgars GETMANČUKSun 1.kursa studente Valērija SOBOĻEVA Latvijas izlases sastāvā izcīnījuši vietu uz goda pjedestāla Baltijas čempionātā svarbumbu celšanas raušanas disciplīnā.

Kā ierasts sacensības, kas šoreiz norisinājās Igaunijā, pulcēja spēcīgākos Baltijas svarbumbu cēlājus no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Latvijas izlase kopvērtējumā izcīnīja 2.vietu, atzīstot Lietuvas izlases pārākumu. Latvijas izlases treneris Ņikita Sekretovs atzīst, ka šis izlases sastāvs līdz šim ir bijis viens no vislabākajiem, kāds ir bijis viņa vadībā, un izsaka pateicību komandu treneriem un sportistiem.

Valērija Soboļeva, svara kategorijā līdz 68 kg, izcīnīja 2.vietu, uzraujot 16kg smago svarbumbu 190 reizes, piekāpjoties tikai Igaunijas sportistei.

Savukārt Edgars Getmančuks, svara kategorijā līdz 95 kg, izcīnīja 3.vietu, uzraujot 32 kg svarbumbu 110 reizes.