Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LSPA KOMANDA VEIKSMĪGI STARTĒ LATVIJAS ČEMPIONĀTĀ ARMVRESTLINGĀ
LSPA KOMANDA VEIKSMĪGI STARTĒ LATVIJAS ČEMPIONĀTĀ ARMVRESTLINGĀ Drukāt
Pirmdiena, 20 aprīlis 2015 21:02

11071417 375456402638583 890371535712209336 oŠī gada 11. aprīlī Salaspils Sporta namā norisinājās Latvijas čempionāts armvrestlingā, kas pulcēja 74 dalībniekus 16 dažādās svara, vecuma un dzimuma kategorijās, kā arī OPEN kategorijā ar labo un kreiso roku. LSPA šajās sacensībās pārstāvēja 2. kursa studenti Sandris Šedis un Jurģis Spalviņš, 3. kursa students Ronalds Auniņš un 4. kursa studenti Raimonds Liepiņš un Reinis Rudzītis.

Sacensības notika divcīņā (labā plus kreisā roka) pēc divmīnusu sistēmas.

Iesācējiem, -85 kg kategorijā, Jurģis Spalviņš izcīnīja 3. vietu ar kreiso roku, bet ar labo roku ierindojās 5. vietā, atzīstot visu pretinieku pārākumu.

Iesācējiem 85+ kg kategorijā ar kreiso roku 3. vietu izcīnīja Ronalds Auniņš, ar labo roku gan, šoreiz, 7. vieta.  

Savā starpā Amatieriem +U21 80+kg kategorijā ļoti sīvi savā starpā spēkojās Sandris Šedis ar Reini Rudzīti, kur Reinim 1. vieta ar kreiso roku, ar labo gan ne tik veiksmīgi, un izcīnīta 4. vieta. Sandris savukārt ar kreiso roku izcīnīja 2. vietu, finalā piekāpjoties tieši Reinim, bet ar labo roku pārliecinoši tika izcīnīta 1. vieta un Latvijas čempiona tituls. Par Latvijas čempionu kļuva arī Raimonds Liepiņš, kurš Pro vīriem -75 kg kategorijā uzvarēja ar labo roku un ierindojās 2. vietā ar kreiso roku, piekāpjoties savam audzēknim Vladislavam Krasovskim.

OPEN jeb absolūtajā kategorijā, ar kreiso roku 6. vietu izcīnīja Sandris Šedis, 8. vietā Reinis Rudzītis, bet 10. vieta Raimondam Liepiņam. Ar labo roku Sandris ierindojās 5. vietā, Raimonds Liepiņš ieņēma 17. vietu, bet Reinis Rudzītis ar labo roku izvēlējās nestartēt.

Informāciju sagatavoja:
LSPA Smagatlētikas Boksa un cīņas katedras vadītājs,
profesors Leonīds Čupriks

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv