Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA STUDENTI SARĪKO SVĒTKUS BĒRNU NAMA „VITA” AUDZĒKŅIEM
LSPA STUDENTI SARĪKO SVĒTKUS BĒRNU NAMA „VITA” AUDZĒKŅIEM Drukāt
Pirmdiena, 20 aprīlis 2015 00:33

11145571 494237840729130 8257480382863168145 nIespējams, pārāk bieži citētā Raiņa atziņa - "Gūt var ņemot, gūt var dodot, dodot gūtais neatņemams.", šoreiz ir īsti vietā. 17.aprīlī LSPA studenti aizvadīja atraktīvu pēcpusdienu pie skaistā Bābelītes ezera, brīvprātīgi organizējot āra aktivitātes bērnu nama „Vita” audzēkņiem.

Paldies aktīvajiem LSPA studentiem – Ulrikai Maltai, Kristapam Dvēselītim, Džinetai Ceimerei, Ingai Rīterei, Niklāvam Dāvidsonam, Jurim Apteram, Kārlim Vītoliņam, Santai Rūmniecei, Viesturam Kornim, Dāvim Pastaram un Evelīnai Alisei Šulcai, kuri piedalījās kā brīvprātīgie pasākuma organizēšanā, LSPA Studentu pašpārvaldei par atbalstu un Dacei Blūmai par skaistajiem, iemūžinātajiem foto mirkļiem.

LSPA rekreācijas 4.kursa studente Santa Rūmniece izveidoja šķēršļu trasi - "Vitamīnu aplis", kuras laikā bērniem bija jāpārvar dažāda veida šķēršļi, tādi kā - „Vertikālais žogs”, „Tarzāns”, „Paralēlās virves”, „Labirints” un „Gaisa pārceltuve”. Bērni lieliski tika galā ar dotajiem uzdevumiem, un abas komandas tika titulētas ar nominācijām. Komanda „Izdzīvotāji” ieguva nomināciju „Vissaliedētākā komanda”, savukārt komanda „Madara ABC” kļuva par „Atraktīvākās komandas” titula īpašnieci.                            

 Par enerģijas rezervju atjaunošanu bija parūpējies „Smiltenes piens”. Bērni saņēma „Saldo biezpiena masu ar rozīnēm”, „PIENA SPĒKU” ar bagātīgu dzelteno plūmju piedevu un dabīgām šķiedrvielām, kā arī baudīja garšīgās siermaizītes ar  Smiltenes piena „Krievijas” un „Holandes” sieru.

Informāciju sagatavoja:
LSPA Studentu pašpārvalde
Ulrika Malta, 25440227

FOTO: Dace Blūma


 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv