Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LSPA DĀMAS IZCĪNA LATVIJAS KAUSU REGBIJĀ 7
LSPA DĀMAS IZCĪNA LATVIJAS KAUSU REGBIJĀ 7 Drukāt
Pirmdiena, 20 aprīlis 2015 00:02

Regbistes 2015

Pašreizējās Latvijas čempiones LSPA regbistes sestdien, 18.aprīlī, Rīgas Tehniskās koledžas (RTK) stadionā ar 14:10 izšķirošajā spēlē pārspēja pašreizējās valsts vicečempiones RK ”Selena” un revanšējās par zaudējumu 2014. gada Latvijas atklātās kausa izcīņas finālā regbijā 7 sievietēm.

LSPA komandas sastāvs: Līga Svetlova, Anda Kaģe, Sindija Širaka, Guna Matule, Zane Vilciņa, Laurita Grantiņa, Madara Miķelsone, Gunita Grigaloviča, Elīna Vipule, Viktorija Avsjuka. Komandā spēlē, bet darba dēļ netika, Inga Mālmane un Eva Rozentāle. Komandas treneris: Kaspars Jakušs.

Pēc ”Miesnieku” atteikuma turnīrā startēja sešas komandas, kuras saskaņā ar Nolikumu priekšsacīkstēs tika ielozētas divās grupās pa trim. Pēc priekšsacīkstēm A grupā komandas sarindojās šādā secībā: RK ”Selena”, LSPA un ”Jūrmala”, bet B grupā: SK ”Imanta”, Kauņas ”Ažuolas” un ”Livonia”.

Spēlē par piekto vietu ”Jūrmala” ar 17:14 uzvarēja ”Livonia”. Pusfinālā LSPA ar 10:5 uzvarēja SK ”Imanta”, bet RK ”Selena” ar 24:10 – ”Ažuolas”. spēlē par trešo vietu SK ”Imanta” uzvarēja ”Ažuolas” ar 12:5.

Par turnīra labāko spēlētāju atzina Andu Kaģi (LSPA), bet par rezultatīvāko ar 40 punktiem par astoņiem piezemējumiem kļuva Alise Mitkus (SK ”Imanta”).

2014. gada aprīlī Ozolniekos  Latvijas kausa finālā RK ”Selena” uzvarēja LSPA ar 7:0.

Sezonas turpinājumā regbistes gaida Latvijas čempionāta spēles.

Informāciju sagatavoja:
Valters Nikans,
Latvijas Regbija federācijas preses sekretārs

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv