Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA STUDENTI SPORTA SVĒTKOS VIENO VAIRĀK NEKĀ 400 DAŽĀDU TAUTĪBU BĒRNUS
LSPA STUDENTI SPORTA SVĒTKOS VIENO VAIRĀK NEKĀ 400 DAŽĀDU TAUTĪBU BĒRNUS Drukāt
Sestdiena, 18 aprīlis 2015 21:30

LOA logoSvētdien - 19.aprīlī, jau 26 reizi, vairāk nekā 400 dažādu tautību bērni, pulcējās Rīgas Olimpiskajā sporta centrā, lai piedalītos Latvijā dzīvojošo bērnu un jauniešu sporta svētkos „Vienoti sportā”, kuru galvenais organizators ir Latvijas Olimpiskā akadēmija, bet sporta aktivitātes pasākumā vadīja 40 Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas 1. un 2.kursa studenti, topošie kvalifikācijas "Vadītājs sporta jomā" speciālisti.

Sporta svētku mērķis ir veicināt valstī dzīvojošo tautību organizāciju pārstāvju kopību sportā un draudzību. Sporta svētku dalībnieki ir nacionālo kultūras biedrību – igauņu, vācu, poļu, armēņu, grieķu, ebreju, līvu, lietuviešu u.c. tautību bērni un jaunieši vecumā no 5 līdz 14 gadiem no dažādiem Latvijas reģioniem.

Svētku laikā notika gan komandu, gan individuālas sporta aktivitātes. Komandu sacensībās bērni un jaunieši mērojās spēkiem strītbolā, tautas bumbā, virves vilkšanā un stafetē, bet individuālajās aktivitātēs – mešanā, lekšanā, skriešanā, šaušanā un citās fiziskajās aktivitātēs. Svētku dalībnieki sniedza arī priekšnesumus un piedalījās zīmēšanas konkursā.

Vairāk par sporta svētkiem Latvijas Olimpiskās akadēmijas mājaslapā  www.loa.lv.

Informāciju apkopoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv