Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes 48 LSPA PĀRSTĀVJI VIĻŅĀ PIEDALĀS KONFERENCĒ „SPORTA ZINĀTNE PRAKSEI UN TRENERU IZGLĪTĪBAI”
48 LSPA PĀRSTĀVJI VIĻŅĀ PIEDALĀS KONFERENCĒ „SPORTA ZINĀTNE PRAKSEI UN TRENERU IZGLĪTĪBAI” Drukāt
Trešdiena, 22 aprīlis 2015 09:35

Baltijas konference 2015

Lai dalītos jaunāko sporta zinātnes pētījumu gūtajā pieredzē un secinājumos, no šā gada 22. līdz 24.aprīlim 16 valstu 240 sporta zinātnes pārstāvji, tai skaitā 48 Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas docētāji, zinātnieki un jaunie pētnieki, Lietuvas galvaspilsētā Viļņā piedalās 8.Baltijas valstu zinātnes konferencē "Sporta zinātne praksei un treneru izglītībai".

Šogad konferences darbs notiek piecos sporta zinātnes virzienos:
-   Augstu sasniegumu sportistu treniņu zinātniskā vadība
-   Izglītības un psiholoģiskie aspekti sportistu un skolotāju sagatavošanā
-   Sporta fizioloģija, bioķīmija un medicīna
-   Sporta vadība
-   Fiziskās aktivitātes, rekreācija un veselība.

Konferencē tiek prezentēti 120 referāti un 77 stenda referāti.

No LSPA Konferencē ar referātiem uzstājas 26 pārstāvji. Konferences atklāšanas plenārsēdē LSPA studiju prorektore, asoc.prof. Andra Fernāte uzstājās ar ziņojumu „Sporta skolotāju kompetences mācīšanās sabiedrībā”, bet 8 LSPA profesori vada konferences zinātniskās darba sekcijas.

Savukārt 8 LSPA jaunie sporta zinātnieki un augstskolas doktoranti konferencē piedalās ar referātiem, kurus vērtē kompetenti nozaru speciālisti. Par tradīciju kļuvušajā jauno zinātnieku darbu  konkursā pieteikti LSPA jaunie pētnieki – Una Gavrona, Elīna Mellenberga, Līga Laimiņa, Gunita Tālberga, Andra Priedniece, Lilita Voitkeviča, Intars Nikonovs un Aleksandra Čuprika.

8.Baltijas sporta zinātnes konferenci rīko Lietuvas Sporta universitāte un Baltijas sporta zinātnes biedrība. Baltijas sporta zinātnes konference Viļņā notiek otro reizi, atzīmējot Lietuvas Sporta universitātes 80.gadadienu.

9.Baltijas sporta zinātnes konference notiks 2016.gadā no 27. - 29.aprīlim Kauņā, to organizēs Lietuvas Pedagoģiskā universitāte.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209

 

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv